Fin Probi8caps bakterie priobiotyczne Zobacz większe

Fin Probi8caps

FINCLUB

Nowy produkt

70 kaps

Fin Probi8caps probiotyk

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Więcej informacji

Fin Probi8caps 8 rodzajów szczepów pożytecznych bakterii dla dobrej pracy jelit.

Suplement diety fin Probi8caps zawiera inulinę i mieszankę 8 rodzajów bakterii. W momencie produkcji zawiera co najmniej jeden miliard bakterii kwasu mlekowego

Bakterie priobiotyczne:

 • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie jelit

 • wspierają naturalną odporność organizmu

 • pozytywnie wpływają na zwalczanie niekorzystnej flory bakteryjnej

 • pomagają w uregulowaniu pasażu jelitowego

Inulina pomaga zwiększać częstotliwość wypróżniania się.

Opatentowana mieszanka zwiększa stabilność bakterii w trakcie produkcji, przez okres magazynowania produktu i w trakcie trawienia.

Zawartość składników : inulina 382,88 mg; twarda żelatyna wołowa; mieszanka 13,12 mg zawierająca: Bifidobacterium bifidum BF2, Lactobacillus acidophilus LH5, Lact. casei LC1, Lact. plantarum LP1, Lact. rhamnosus LR 3, Bifidobacterium lactis BL4, Streptococcus thermophilus ST3, Bifidobacterium longum BG3; subst. przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

W chwili produkcji suplement diety zawiera co najmniej 1 miliard probiotyków

Zawartość:  70 kaps./35 g

Sposób użycia: 1-3 kaps. dziennie, rano, w południe i wieczorem po jednej, popić odpowiednią ilością płynu.

Uwagi :   Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia


Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Oceń 
2017-07-19

Fin Probi8caps

Bardzo mnie wspomógł w poprawie pracy jelit. Miałam często biegunki po zjedzeniu niektórych owoców czy kisznych ogórków. Teraz jest znacznie spokojniej w moim brzuchu . Biorę 1 kapsułkę na czczo rano i to mi wystarcza. pomimo ceny mam zapewnione 70 dni spokoju w moim brzuchu bo taka dawka pożytecznych bakterii sprzyja i wystarcza. Z produktów fińskich korzystam od dawna i nie zawiodły.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin Probi8caps

  Fin Probi8caps

  70 kaps

  Fin Probi8caps probiotyk

  Produkty powiązane