Fin Probi8caps bakterie priobiotyczne Zobacz większe

Fin Probi8caps

FINCLUB

Nowy produkt

70 kaps

Fin Probi8caps probiotyk

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


144,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Probi8caps 8 rodzajów szczepów pożytecznych bakterii dla dobrej pracy jelit.

Suplement diety fin Probi8caps zawiera inulinę i mieszankę 8 rodzajów bakterii. W momencie produkcji zawiera co najmniej jeden miliard bakterii kwasu mlekowego

Bakterie priobiotyczne:

 • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie jelit

 • wspierają naturalną odporność organizmu

 • pozytywnie wpływają na zwalczanie niekorzystnej flory bakteryjnej

 • pomagają w uregulowaniu pasażu jelitowego

Inulina pomaga zwiększać częstotliwość wypróżniania się.

Opatentowana mieszanka zwiększa stabilność bakterii w trakcie produkcji, przez okres magazynowania produktu i w trakcie trawienia.

Zawartość składników : inulina 382,88 mg; twarda żelatyna wołowa; mieszanka 13,12 mg zawierająca: Bifidobacterium bifidum BF2, Lactobacillus acidophilus LH5, Lact. casei LC1, Lact. plantarum LP1, Lact. rhamnosus LR 3, Bifidobacterium lactis BL4, Streptococcus thermophilus ST3, Bifidobacterium longum BG3; subst. przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

W chwili produkcji suplement diety zawiera co najmniej 1 miliard probiotyków

Zawartość:  70 kaps./35 g

Sposób użycia: 1-3 kaps. dziennie, rano, w południe i wieczorem po jednej, popić odpowiednią ilością płynu.

Uwagi :   Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia


Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Oceń 
2017-07-19

Fin Probi8caps

Bardzo mnie wspomógł w poprawie pracy jelit. Miałam często biegunki po zjedzeniu niektórych owoców czy kisznych ogórków. Teraz jest znacznie spokojniej w moim brzuchu . Biorę 1 kapsułkę na czczo rano i to mi wystarcza. pomimo ceny mam zapewnione 70 dni spokoju w moim brzuchu bo taka dawka pożytecznych bakterii sprzyja i wystarcza. Z produktów fińskich korzystam od dawna i nie zawiodły.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin Probi8caps

  Fin Probi8caps

  70 kaps

  Fin Probi8caps probiotyk

  Produkty powiązane