Fin Islandis przeziębienia, kaszel Zobacz większe

Fin Islandis

FINCLUB

Nowy produkt

250 ml

Fin Islandis -wspomaganie dróg oddechowych

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.


68,52 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Islandis - naturalny syrop wspierający prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych.

Suplement diety fin Islandis to smaczny, naturalny syrop, który zawiera wyciąg z porostu islandzkiego, skrzypu, tymianku i owoców anyżu, słodzony miodem.

Porost islandzki wpływa kojąco na śluzówkę jamy ustnej i gardła. Wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Tymianek wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Anyż, skrzyp i macierzanka wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

Skrzyp wspomaga również prawidłowe funkcjonowanie wątroby, nerek oraz wydalanie.

Miód poprawia właściwości smakowe i uzupełnia działanie składników roślinnych. Zawiera wiele podstawowych związków organicznych, enzymów, minerałów i witamin.

Fin Islandis jest zalecany jako produkt wspierający prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych. Działanie wzmacniające oraz ochronne w okresach przesileń i zmian pogodowych.

Składniki:

  •          ekstrakt z porostu islandzkiego (Lichen islandicus) 28,07%
  •          miód 27,30%
  •          syrop 23,32%
  •          ekstrakt z tymianku (Thymi herba) 11,23%
  •          ekstrakt ze skrzypu (Equiseti herba)7,49%,
  •          ekstrakt z anyżu (Anisi fructus) 2,49%
  •          sorbinian potasu 0,10%.

Zawartość:         250 ml

Sposób użycia:  15 ml 3x dziennie, rano, w południe i wieczorem, niezależnie od posiłków.

Uwagi:  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskaza­ny dla dzieci do lat 3. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub wyprodukowane zostały przez firmę fińską firmę Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach.

Spółka ta należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Firma Hankintatuku Oy Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach. Wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.
W prowadzonych badaniach Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych i wiedzy naukowców łącząc zdobycze wiedzy z doświadczeniami ponad tysiącletniej tradycji medycyny naturalnej.
Fińska przyroda dzięki czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnego z długookresowym nasłonecznieniem stwarza optymalne warunki uprawy dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych. Roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.


Produkcja suplementów diety spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji zgodny  z GMP (Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji). Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po produkt końcowy. Przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP (Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza)  i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety. Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór. Mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są uprawiane bez zastosowania pestycydów, ręcznie zbierane, wtedy, kiedy zawierają najwięcej substancji czynnych i uprawiane są w rejonach czystych ekologicznie bez użycia chemii. 

Hankintatukku w szerokim zakresie współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Głównym zadaniem Instytutu jest wykazanie możliwości udomowienia i uprawy roślin w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy rolników, w jaki sposób uprawiać rośliny i jak o nie dbać, aby spełniały najwyższe kryteria jakości.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Fin Islandis

Fin Islandis

250 ml

Fin Islandis -wspomaganie dróg oddechowych