ekstrakt z czarnego czosnku Zobacz większe

Fin Biiolitabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabletek

Fin Biiolitabs -ekstrakt z czarnego czosnku.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 18 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 18 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


108,33 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Biiolitabs-aktywny sfermentowany ekstrakt z czarnego czosnku.

Suplement diety fin Biiolitabs zawiera biologicznie aktywny sfermentowany ekstrakt z czosnku ABG10+ (Aed Black Garlic).

Jest to ekstrakt z czosnku nowej generacji - tzw. „czarny” czosnek.

Produkt najwyższej jakości, stabilny i bezpieczny, bez zapachu i smaku.

Czarny czosnek swoimi właściwościami odpowiada czosnkowi pospolitemu, ponieważ zachowuje wszystkie korzystne cechy czosnku. Jednakże jego produkcja a konkretnie, proces fermentacji jakiemu zostaje poddany znacznie go wzbogaca w "siłę" działania.

Proces fermentacji sprawia, iż zawarte substancje odżywcze są łatwiej dostępne dla organizmu.

W „czarnym czosnku” składniki odżywcze są także bardziej skoncentrowane niż w surowcu. Ich stężenie jest wysokie, toteż spożywając niewielkie ilości czarnego czosnku, możemy korzystniej wpłynąć na organizm niż w przypadku gdy spożywamy czosnek w jego pierwotnej postaci.

Spożywając czarny czosnek wspieramy wiele obszarów swojego organizmu:

  • wspomagamy układ krążenia w obniżaniu poziom cholesterolu i ciśnienia krwi a co za tym idzie w zapobieganiu zawałom serca i udarowi mózgu poprzez wspieranie krążenia i proces krzepnięcia krwi

  • wspomagamy układ odpornościowy w działaniach przeciwzapalnych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

  • wspomagamy układ trawienny w ochronie przed zmianami degeneracyjnymi i zmianami zapalnymi przełyku i błony śluzowej żołądka oraz w ochronie komórek wątroby.

Czarny czosnek ma właściwości antyoksydacyjne co przeciwdziała procesom starzenia i degeneracji organizmu.

Zawiera bioaktywną substancję S-allylcysteinę.

Zalecana porcja do spożycia jest efektywna i odpowiada ilości stosowanej w trakcie badań naukowych.

Czosnek zawarty w produkcie jest w 100% pochodzenia hiszpańskiego.

Nie jest genetycznie modyfikowany.

Suplement diety fin Biiolitabs obecnie dostępny w ofercie w formie tabletek.

Składniki: ABG10+ ekstrakt z czarnego czosnku, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; skrobia kukurydziana.

Zawartość składników: w 1 tabletce: 250 μg S-allylcysteiny

Zawartość: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub wyprodukowane zostały przez firmę fińską firmę Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach.

Spółka ta należy do europejskich liderów w zakresie suplementów diety i zdrowej żywności. Firma Hankintatuku Oy Otrzymała nagrodę Ministerstwa Przemysłu i Handlu Finlandii. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach. Wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.
W prowadzonych badaniach Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych i wiedzy naukowców łącząc zdobycze wiedzy z doświadczeniami ponad tysiącletniej tradycji medycyny naturalnej.
Fińska przyroda dzięki czystemu środowisku oraz zjawisku dni polarnego z długookresowym nasłonecznieniem stwarza optymalne warunki uprawy dla unikalnych roślin i ziół z wysoką zawartością substancji czynnych. Roślinne ekstrakty, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.


Produkcja suplementów diety spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji zgodny  z GMP (Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji). Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po produkt końcowy. Przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia”, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP (Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza)  i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety. Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór. Mamy gwarancję, że do produkcji naszych produktów użyto roślin, które są uprawiane bez zastosowania pestycydów, ręcznie zbierane, wtedy, kiedy zawierają najwięcej substancji czynnych i uprawiane są w rejonach czystych ekologicznie bez użycia chemii.

Hankintatukku w szerokim zakresie współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Głównym zadaniem Instytutu jest wykazanie możliwości udomowienia i uprawy roślin w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy rolników, w jaki sposób uprawiać rośliny i jak o nie dbać, aby spełniały najwyższe kryteria jakości.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Fin Biiolitabs

Fin Biiolitabs

60 tabletek

Fin Biiolitabs -ekstrakt z czarnego czosnku.

Produkty powiązane