ekstrakt z czarnego czosnku Zobacz większe

Fin Biiolitabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabletek

Fin Biiolitabs -ekstrakt z czarnego czosnku.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.


141,67 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Biiolitabs-aktywny sfermentowany ekstrakt z czarnego czosnku.

Suplement diety fin Biiolitabs zawiera biologicznie aktywny sfermentowany ekstrakt z czosnku ABG10+ (Aed Black Garlic). Jest to ekstrakt z czosnku nowej generacji - tzw. „czarny” czosnek.

Produkt najwyższej jakości, stabilny i bezpieczny, bez zapachu i smaku.

Zawiera bioaktywną substancję S-allylcysteinę.

Czarny czosnek swoimi właściwościami odpowiada czosnkowi pospolitemu, ponieważ zachowuje wszystkie korzystne cechy czosnku. Jednakże jego produkcja a konkretnie, proces fermentacji jakiemu zostaje poddany znacznie go wzbogaca w "siłę" działania.

Proces fermentacji sprawia, iż zawarte substancje odżywcze są łatwiej dostępne dla organizmu.

W „czarnym czosnku” składniki odżywcze są także bardziej skoncentrowane niż w surowcu. Ich stężenie jest wysokie, toteż spożywając niewielkie ilości czarnego czosnku, możemy korzystniej wpłynąć na organizm niż w przypadku gdy spożywamy czosnek w jego pierwotnej postaci.

Spożywając czarny czosnek wspieramy wiele obszarów swojego organizmu:

  • wspomagamy układ krążenia w obniżaniu poziom cholesterolu i ciśnienia krwi a co za tym idzie w zapobieganiu zawałom serca i udarowi mózgu poprzez wspieranie krążenia i proces krzepnięcia krwi

  • wspomagamy układ odpornościowy w działaniach przeciwzapalnych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych.

  • wspomagamy układ trawienny w ochronie przed zmianami degeneracyjnymi i zmianami zapalnymi przełyku i błony śluzowej żołądka oraz w ochronie komórek wątroby.

Czarny czosnek ma właściwości antyoksydacyjne co przeciwdziała procesom starzenia i degeneracji organizmu.

Zalecana porcja do spożycia jest efektywna i odpowiada ilości stosowanej w trakcie badań naukowych.

Czosnek zawarty w produkcie jest w 100% pochodzenia hiszpańskiego. Nie jest genetycznie modyfikowany.

Składniki: ABG10+ ekstrakt z czarnego czosnku, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, roślinny stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; skrobia kukurydziana.

Zawartość składników: w 1 tabletce: 250 μg S-allylcysteiny

Zawartość: 60 tabletek

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano, po posiłku, popić.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Naturalne suplementy diety, które oferuje Finclub wyprodukowane zostały przez firmę fińską firmę Hankintatukku Oy z siedzibą w Helsinkach.

Produkcja suplementów diety spełnia najostrzejsze normy dotyczące jakości produkcji zgodny  z GMP (Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji). 

Firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP (Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza)  i która mogła sobie pozwolić na wprowadzenie tej nowości na swoich plantacjach. GAP dba o najwyższą jakość roślin, z których produkowane są suplementy diety. Roślina jest troskliwie uprawiana od chwili zasadzenia nasiona aż po zbiór. M

Hankintatukku w szerokim zakresie współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Fin Biiolitabs

Fin Biiolitabs

60 tabletek

Fin Biiolitabs -ekstrakt z czarnego czosnku.