fin VitaK2+D3tabs NEW-zdrowe-kości Zobacz większe

Fin VitaK2+D3tabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl

Fin VitaK2 +D3 połączączenie  witaminy K2 MenaQ7™  z japońskiego  natto oraz D3

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


120,37 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin VitaK2+D3tabs NEW - witaminy K2 (menachinon) oraz D3 (cholekalcyferol).

Połączenie witaminy D3 i K2 w naturalnym suplemencie diety fin VitaK2+D3tabs jest znakomitym duetem prozdrowotnym. To unikalna kompozycja naturalnych aktywnych biologicznie składników.

Przyjrzyjmy się nieco staranniej składnikom VitaK2+D3, witaminom o niebagatelnym znaczenie dla zdrowia. Od obecności w organizmie witaminy D3 i K2 zależy wiele procesów. Na pewno większość z nas przypisywało do tej pory witaminie D3 odpowiedzialność za zdrowe i mocne kości. Dziś już wiemy, że nasz układ kostny potrzebuje także witamin K2.

Witamina K2 MenaQ7™ jest pozyskana z japońskiego sfermentowanego sera sojowego natto. Japońskie natto jest najbogatszym źródłem naturalnej i najlepiej przyswajalnej witaminy K2 w postaci MK-7.
Odpowiedni poziom witaminy K2 i D3 w tkankach jest niezbędny dla prawidłowego wykorzystania wapnia w organizmie i jego wchłaniania do kości.

Witamina K2:

- ma wpływ na strukturę tkanki kostnej

- pozytywnie wpływa na utrzymanie dobrego stanu kości

- pomaga chronić naczynia krwionośne przed odkładaniem się w nich wapnia

- ogranicza kalcyfikację naczyń, która jest jedną z głównych przyczyn powstawania miażdżycy.

Witamina D3 potocznie jest nazywana „witamina słoneczną” ponieważ jej ilość w naszych organizmach jest uwarunkowana ilością czasu spędzanego na świeżym powietrzu w okresie nasłonecznienia a szczególnie w lecie. Właśnie pod wpływem promieni słonecznych w naszej skórze zachodzi produkcja witaminy D3.

Witamina D3:

- zapewnia lepsze wchłanianie wapnia

- jest potrzebna dla wzrostu i rozwoju kości u dzieci.

Najtrudniej poradzić sobie z deficytem D3 w okresach jesienno-zimowych. W takich porach roku, gdy słońce świeci krótko i jest go niedostatek, bardzo często odczuwamy obniżenie nastroju, pogorszenie funkcji biologicznych. Warto w takich okresach sięgnąć po to co może nam pomóc. Dobrze jest także pamiętać , że bardzo istotna jest jakość produkty, jego skład i przyswajalność.

Witamina K (oświadczenia dozwolone przez UE) wpływa na prawidłowe krzepnięcie krwi i wpływa na utrzymanie zdrowych kości

Witamina D (oświadczenia dozwolone przez UE) pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, bierze udział w procesie podziału komórek, pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Składniki: w 1 tabletce: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu; substancja wiążąca: skrobia kukurydziana; menachinon 55 mg; cholekalcyferol.

Zawartość składników:w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): 100 μg witamina K2 (133%), 50 μg witamina D3 (1000%).

Zawartość: 60 tabletek / 18 g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano z posiłkiem z zawartością tłuszczów, popić płynem.

Uwagi : Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat oraz dla osób stosujących leki obniżające krzepliwość krwi. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin VitaK2+D3tabs

Fin VitaK2+D3tabs

60 tabl

Fin VitaK2 +D3 połączączenie  witaminy K2 MenaQ7™  z japońskiego  natto oraz D3

Produkty powiązane