ACIDOPHILUS STAR probiotyk Zobacz większe

ACIDOPHILUS STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

ACIDOPHILUS STAR probiotyk

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


95,37 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

ACIDOPHILUS STAR-probiotyk zawierający  bakterie Lactobacillus.

Zaburzenia flory jelitowej w dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej powszechne. Są spowodowane wieloma czynnikami, min :

  • nieodpowiednią dietą z dużą ilością cukru , białej mąki, przetworzona żywność z dużą ilością konserwantów i polepszaczy smaków..
  • antybiotykoterapią
  • zakażeniami patogenami w czasie przebywania w dużych skupiskach ludzkich
  • stresem spowodowanym nadmiernym przeciążeniem psycho-fizycznym
  • nadmiarem toksyn z jedzenia lub toksyn polekowych

Objawami mogącymi sugerować uszkodzenie bariery jelitowej są dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego objawiające się:  wymiotami, dyspepsją, zgagą oraz biegunkami, częste występowanie infekcji, alergie, choroby autoimmunologiczne, zły nastrój, zmęczenie, stany lękowe…

Wzrost ilości patogennych bakterii jelitowych osłabia ochronną funkcję  przewodu pokarmowego Organizm staje się wtedy bardziej podatny na zakażenia.

ACIDOPHILUS STAR to suplement diety zawierające potrzebne dla naszego organizmu bakterie Lactobacillus.

Ich obecność wpływa pozytywnie na mikroflorę jelit. Bakteria ta jest uważana za probiotyczną.

Probiotyki (gr. pro bios – dla życia) to podawane doustnie wyselekcjonowane kultury bakteryjne najczęściej bakterie kwasu mlekowego (Lactobacillus).

Ich zadaniem jest działanie w przewodzie pokarmowym w celu  zachowywanie prawidłowej flory fizjologicznej. Dzięki temu w przewodzie pokarmowym razem z innymi bakteriami, wytwarzane jest środowisko, które zapobiega rozwojowi większości szkodliwych mikroorganizmów.

Lactobacillus uczestniczy także w produkcji niacyny, kwasu foliowego i witaminy B6.

Lactobacillus acidophilus pomaga utrzymać układ pokarmowy oraz moczowo-płciowy we właściwej kondycji.

Lactobacillus acidophilus to szczep bakterii produkujący korzystny dla zdrowia kwas mlekowy.

Lactobacillus acidophilus zasiedla śluzówkę jelita cienkiego. Dobrze "radzi "sobie w niekorzystnych warunkach przewodu pokarmowego. Po podaniu doustnym przechodzi do jelita cienkiego i tworzy na powierzchni śluzówki liczne kolonie, ograniczać możliwości namnażania się bakterii patogennych.

Obecność Lactobacillus acidophilus zaobserwowano w pochwie, szyjce macicy oraz w cewce moczowej. Jego obecność na śluzówce  narządów wewnętrznych pomaga w walce z patogennymi mikroorganizmami odpowiedzialnymi za liczne choroby.

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Wapń (węglan wapnia) 220 mg (27,5 % RWS*); Lactobacillus acidophilus (200.000.000) 1,38 mg; emulgator: celuloza mikrokrystaliczna; maltodekstryna; żelatyna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
ACIDOPHILUS STAR

ACIDOPHILUS STAR

60 kapsułek

ACIDOPHILUS STAR probiotyk

Produkty powiązane