fin Colenzycaps-enzymy trawienne-trzustka-wątroba Zobacz większe

Fin Colenzycaps

FINCLUB

Nowy produkt

60 kapsułek

Fin Colenzycaps enzymy trawienne.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,50 zł.


150,00 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Colenzycaps wspomaganie trawienia pokarmów i pracę trzustki.

Fin Colenzycaps to suplement diety, który zawiera wszystkie ważne enzymy trawienne.

Enzymy są to białka przyśpieszające zachodzące w komórkach reakcje biochemiczne. Enzymy pełnią funkcję biokatalizatorów.

Enzymy trawienne występują na wszystkich odcinkach układu pokarmowego. W zależności od miejsca ich działania i narządu, który je produkuje maja swoje określone funkcje w procesach metabolicznych.

Proces trawienia pokarmu rozpoczyna się już w jamie ustnej. W ślinie występuje enzym nazywany amylazą ślinową. Odpowiada on za wstępne trawienie węglowodanów, skrobi i glikogenu.

W żołądku, w skład soku żołądkowego wchodzą enzymy produkowane przez gruczoły żołądkowe: pepsyna rozkładająca białka, lipaza żołądkowa odpowiadająca za rozkład tłuszczów, oraz podpuszczka niezbędna do trawienia białko mleka. Jednakże podpuszczka jest obecna w organizmie człowieka jedynie w okresie niemowlęcym. Następnym etapem jest dwunastnica. W dwunastnicy występuje najwięcej enzymów trawiennych. Produkowane są one przez trzustkę.

W jelicie cienkim również występują enzymy trawienne. Enzymy te wchodzą w skład soku jelitowego i odpowiadają za końcowy rozkład składników pokarmowych.

Z powodu nieregularnego odżywiania, stresu, chorób układu pokarmowego, zaburzeń odżywiania lub przyjmowania niektórych leków mogą występować zaburzenia trawienia, objawiające się złym samopoczuciem, wzdęciami, gazami, odbijaniem, bólami brzucha i jelit. Ilość wytwarzanych przez organizm enzymów spada także z wiekiem.

Gdy zaczynają się problemy trawienne z powodu stresu czy nieregularnego przyjmowania posiłków to jest to dla organizmu sygnał, że niektóre nawyki żywieniowe trzeba zmienić. Z pewnością dobrze jest unikać produktów wysoko przetworzonych, produktów z dużą ilością konserwantów, unikać picia podczas jedzenia, wprowadzić do diety pokarmy bogate w enzymy tj. ananas, mango, awokado, kiwi, kiełki, a także pyłek pszczeli i miód.

Znajdujące się w suplemencie fin Colenzycaps enzymy wspomagają trawienie pokarmów: białek, tłuszczów i węglowodanów.

Znaczenie obecności enzymów trawiennych jest kluczowe dla organizmu i układu trawiennego. Ich zadanie to rozłożenie pokarmu na czynniki pierwsze, które wchłaniane są do krwi.

Obecności enzymów dla normalnego funkcjonowania i właściwego wchłaniania potrzebują także witaminy, minerały i hormony.

Fin Colenzycaps :

  • wspomaga prace układu trawiennego

  • pozytywnie wpływa na poprawę trawienia i wchłaniania pokarmów

  • uzupełnia niedobory enzymów trawiennych

  • sprzyja regulacji wypróżnień

Fin Colenzycaps zawiera enzymy pozyskano z otrębów ryżowych ( amylaza, proteaza 4.5, glukoamylaza, proteaza 6.0, proteaza 3.0, lipaza RO, celulaza, amylaza słodowa, inwertaza).

1. Amylaza to jeden z najważniejszych enzymów wytwarzany przede wszystkim przez trzustkę. Produkują go także ślinianki, błona śluzowa jelita, jajniki i jądra. Amylaza trzustkowa jest składnikiem  soku trzustkowego.  Bierze udział w trawieniu polisacharydów (wielocukrów, przede wszystkim skrobi) do cukrów prostych.

2. Proteazy jest to grupa enzymów specjalizująca się w rozkładaniu białek.

3. Glukoamylaza jest niezbędna do rozbicia cukrów złożonych na cukry proste dostępne

4. Lipaza jest enzymem, który przekształca tłuszcz oraz wspomaga trawienie na poziomie przewodu pokarmowego, jelit i trzustki. Pomaga w utrzymaniu optymalnej przepuszczalności błony komórkowej, aby składniki odżywcze zostały wchłonięte do komórki a niewykorzystane odpady z niej usunięte.

5. Celulaza to enzym rozkładający celulozę.

6. Inwertaza występuje na wewnętrznej powierzchni komórek nabłonka jelita cienkiego. Uczestniczy w przetwarzaniu cukru do cukrów prostych.

Zawartość składników w 1 kapsułce: 7 500 DU amylaza, 125 CU celulaza, 10 AGU glukoamylaza, 250 SU inwertaza, 437,5 FIP lipaza RO, 250 DP° amylaza słodowa, 10 SAPU proteaza 3.0, 18 000 HUT proteaza 4.5, 5000 HUT proteaza 6.0.

Składniki:  otręby z ryżu 235 mg, celuloza mikrokrystaliczna (substancja przeciwzbrylająca), amylaza, proteaza 4.5, glukoamylaza, proteaza 6.0, proteaza 3.0, lipaza RO, celulaza, amylaza słodowa, inwertaza. Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (substancja utrzymująca wilgotność), chlorofil (barwnik).

Zawartość składników: w 1 kapsułce: 7 500 DU amylaza, 125 CU celulaza, 10 AGU glukoamylaza, 250 SU inwertaza, 437,5 FIP lipaza RO, 250 DP° amylaza słodowa, 10 SAPU proteaza 3.0, 18 000 HUT proteaza 4.5, 5000 HUT proteaza 6.0.

Zawartość:  60 kapsułek/37 g

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie, w południe podczas posiłku.

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Colenzycaps

Fin Colenzycaps

60 kapsułek

Fin Colenzycaps enzymy trawienne.