SILYMARIN STAR ostropest dla wątroby Zobacz większe

SILYMARIN STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

SILYMARIN STAR ostropest dla wsparcia wątroby.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


107,41 zł

Dostawa: 4 do 14 dni

Więcej informacji

SILYMARIN STAR ostropest dla wsparcia wątroby i woreczka żółciowego.

Ostropest plamisty – Silybum marianum pochodzi z rejonu Morza Śródziemnego. Źródłem substancji czynnych są liście i nasiona. Prozdrowotne działanie  ostropestu były znane już w starożytnej Grecji.

Ostropest jest stosowany jako wsparcie czynności wątroby.

Wątroba jest bardzo istotnym narządem układu pokarmowego. Jej funkcje to: metabolizm węglowodanów; magazynowanie glikogenu; utrzymanie we krwi odpowiedniego poziomu cukru; zamiana nadmiaru cukrów na tłuszcze lub kwasy tłuszczowe; synteza cholesterolu i fosfolipidów; wychwytywanie z krwioobiegu szkodliwych zw. azotowych oraz ich dezaminacja; neutralizowanie i usuwanie trucizn; magazynowanie witamin (A, B12,D i wiele innych.
Wątroba jest ważnym dla życia narządem i nadmiernie obciążona nieodpowiednim pożywieniem zawierającego dużą ilość tłuszczów nasyconych, dodatków i azotanów, a także z powodu spożywania alkoholu i zażywania leków syntetycznych może mieć zaburzona wydolność. Dlatego ziołowe wsparcie jej pracy  korzystnie działa  dla zdrowia.

Oprócz działania na  wątrobę ostropest działa  pobudzająco na woreczek żółciowy.

Ostropest jest naturalnym przeciwutleniaczem, zwiększa fizjologiczną odporność organizmu w trudnych warunkach zewnętrznych. Pomaga utrzymać fizjologiczną równowagę cukrów.

Przyczynia się do zdrowego funkcjonowania i ochrony wątroby, korzystnie wpływa na jej potencjał detoksykacyjny. Wspomaga trawienie.

Ostropest :

  • jest stosowany jako wsparcie czynności wątroby

  • ma działanie pobudzające na woreczek żółciowy

  • jest naturalnym przeciwutleniaczem

  • pomaga utrzymać fizjologiczną równowagę cukrów

  • przyczynia się do zdrowego funkcjonowania i ochrony wątroby

  • korzystnie wpływa na jej potencjał detoksykacyjny

  • wspomaga trawienie

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Silybum marianum (ostropest plamisty, nasiona, ekstrakt 4:1) 2.000 mg; olej sojowy; żelatyna; substancja wiążąca: glicerol; emulgator: lecytyny (lecytyna sojowa); barwniki: karmel, dwutlenek tytanu. Kapsułka żelatynowa.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
SILYMARIN STAR

SILYMARIN STAR

60 kapsułek

SILYMARIN STAR ostropest dla wsparcia wątroby.

Produkty powiązane