fin VitaB12tabs-układ nerwowy Zobacz większe

Fin VitaB12tabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl

Fin VitaB12tabs - B12 w formie aktywnej.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


76,85 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin VitaB12tabs zawiera witaminę B12 w formie aktywnej. Metabolizm energetyczny, funkcjonowanie układu nerwowego, metabolizm homocysteiny.

Metylokobalamina jest to  aktywna koenzymowa forma witaminy B12, naturalna dla organizmu.

Według badań taka forma witaminy jest w organizmie lepiej wykorzystywana i zachowana. Tabletki są dostępne w formie podjęzykowej, łatwo rozpuszczają się w ustach i nie ma konieczności jej popijania.

Witamina B12 w aktywnej formie;

 • wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny

 • wspiera funkcjonowanie układu nerwowego

 • uczestniczy w produkcji krwinek czerwonych

 • przyczynia się do metabolizmu homocysteiny 

 • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie psychiki

 • jest ważna dla funkcjonowanie układu odpornościowego

 • wspiera obniżenie stopnia zmęczenia i wyczerpania

 • bierze udział w procesie podziału komórek

Z wiekiem spada zdolność organizmu do wchłaniania witaminy B12. Wchłanianie jej przez organizm jest bardzo złożone. Aktywna koenzymowa forma sprzyja szybszemu wchłanianiu i przyswajaniu witaminy B12. Dlatego polecana  jest osobom dorosłym i starszym. Wspomaga  także rekonwalescentów. Polecana jest dla osób wyczerpanych i pozostających w stresie, weganom i wegetarianom. Niedobory witaminy B12 objawiają się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, zmianami nastrojów, problemami ze snem.

Produkt nie jest polecany kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią oraz osobom w trakcie terapii onkologicznej.

Składniki:mannitol (substancja słodząca), skrobia kukurydziana (substancja wiążąca), metylokobalamina, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca)
Zawartość składników:w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): aktywna koenzymowa forma witaminy B12 - metylokobalamina 1000 μg (40000%)
Zawartość:60 tabletek / 18 g
Sposób użycia:1 tabletka dziennie, kiedykolwiek według potrzeb, włożyć pod język i pozostawić do rozpuszczenia.

Uwagi :  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostęny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.

Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Oceń 
2018-09-16

Zdecydowanie polecam

Wygodna w użyciu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin VitaB12tabs

  Fin VitaB12tabs

  60 tabl

  Fin VitaB12tabs - B12 w formie aktywnej.

  Produkty powiązane