fin NeoEcaps50-serce, mózg, Parkinson Zobacz większe

Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E

FINCLUB

Nowy produkt

60 kap.

Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E z kiełków owsa.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,30 zł.


78,70 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E pozyskana z kiełków owsa. Antyoksydant. Witamina"młodości"

Fin NeoEcaps 50 jest źródłem naturalnej witaminy E.  Witamina E w  suplemencie diety fin NeoEcaps50 została pozyskana z oleju z kiełków owsa w którym zawarte są wszystkie składniki z grupy witaminy E (alfa-, beta-, gama-, delta- i inne tokoferole).

Witamina E to grupa związków określanych mianem tokoferoli. Należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach.  Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem. Chroni organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek, wywoływanym przez wolne rodniki.

Witamina E:

  • uczestniczy w utrzymaniu odpowiedniej przepuszczalności błon komórkowych

  • przyczynia się do zmniejszenia zlepiania się płytek krwi - przeciwdziała zakrzepom

  • bierze udział w ochronie krwinek czerwonych.

  • wpływa na prawidłową wydolność mięśni i wytwarzanie nasienia mężczyzn

  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wzroku

  • korzystnie wpływa na układ krążenia

Witamina E jest nazywana "witaminą płodności", ponieważ jest potrzebna dla zachowania prawidłowego funkcjonowania narządów rozrodczych.

Objawy niedoboru witaminy E: zmęczenie, anemia, rogowacenie i starzenie się skóry, uszkodzenie systemu nerwowego, degeneracja mięśni; problemy z zębami i kośćmi, podatność na infekcje, zaburzenia neurologiczne, bolesność i zanik mięśni. W takich sytuacjach warto sprawdzić i przemyśleć czy organizm posiada dostateczna podaż witaminy E.

Do najbardziej popularnych, naturalnych źródeł witaminy E należą: nasiona słonecznika, migdały, orzechy laskowe, orzeszki ziemne, pomidory, botwina, suszone morele, szpinak, oleje (słonecznikowy, szafranowy) oraz olej z kiełków owsa.

Osoby palące papierosy potrzebują więcej witaminy E niż osoby niepalące, ponieważ dym tytoniowy niszczy witaminę E.

Fin NeoEcaps50 to naturalny suplement diety pomagający uzupełnić niedobory witaminy E w codziennej diecie.

Składniki: olej z kiełków 329 mg, mieszane tokoferole, D-alfa tokoferol. Otoczka kapsułki: żelatyna (wołowa), glicerol (substancja utrzymująca wilgotność), woda.

Zawartość składników:w 1 kapsułce (% referencyjnych wartości spożycia): wit. E 50 mg (417%) składająca się z: natural. mieszanych tokoferoli (gamma-tokoferol 50,8 mg, delta-tokoferol 20,3 mg, alfa-tokoferol 11,6 mg, beta-tokoferol 1,5 mg, inne tokoferole 17,3 mg) zawierających 25 mg wit. E, natural. D-alfa tokoferolu zawierającego 25 mg wit. E.

Zawartość: 60 kapsułek/ 43 g

Sposób użycia:1 kapsułka dziennie, rano po posiłku, popić płynem.

Uwagi:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety, nie jest wskazany dla osób z obniżoną krzepliwością krwi i dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.


Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E

Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E

60 kap.

Fin NeoEcaps50 - naturalna witamina E z kiełków owsa.