INULIN STAR przeciw zaparciom Zobacz większe

INULIN STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek 

INULIN STAR łagodna forma błonnika

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,90 zł.


119,44 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

INULIN STAR suplement z inuliną ( łagodna forma błonnika)-prebiotykiem wspomagającym przewód pokarmowy. 

Inulina to łagodny, roślinny błonnik mający cechy  prebiotyku o bardzo korzystnym działaniu. Dzięki inulinie w dobrej kondycji można utrzymać stan jelit i obecność w nich właściwej mikroflory. Cechą błonnika jest ograniczanie wchłaniania tłuszczów co powoduje obniżenie poziomu cholesterolu i lipidów w surowicy krwi. To z kolei służy dobrej kondycji układu krążenia. Inulina przyczynia się także do oczyszczenia organizmu z toksycznych substancji.

INULIN STAR jest źródłem inuliny.

 Inulina

  • wspomaga namnażanie się dobrych bakterii jelitowych

  • pomaga ograniczyć wchłanianie tłuszczów i poziom cholesterolu

  • przyczynia się do obniżenia poziomu glukozy ograniczając wchłanianie cukrów

  • wspomaga odchudzanie - zmniejsza apetyt

  • wpływa na regulacje wypróżnień

Suplement diety Inulin Star może wspomóc osoby z zaparciami, z wysokim poziomem cholesterolu, osoby walczące wysokim poziomem glukozy oraz z osoby z zaburzona flora bakteryjną.

Zalecane dzienne spożycie:1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): Inulina 2.000 mg; żelatyna; woda; substancja utrzymująca wilgoć): glicerol. Kapsułka żelatynowa.

W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania. 

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
INULIN STAR

INULIN STAR

60 kapsułek 

INULIN STAR łagodna forma błonnika

Produkty powiązane