fin Femiweltabs- fitoestrogeny- wyciag z czerwonej koniczyny-menopauza Zobacz większe

Fin Femiweltabs

FINCLUB

Nowy produkt

 60 tabletek

Fin Femiweltabs - izoflawony sojowe i wyciąg z koniczyny czerwonej 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,30 zł.


140,74 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Femiweltabs - izoflawony sojowe i wyciąg z koniczyny czerwonej dla kobiet w okresie klimakterium. Wspomaganie gospodarki hormonalnej.

Suplement diety fin Femiveltabs został przygotowany z myślą o kobietach w okresie klimakterium. Dlatego w jego składzie znajdują się substancje sprzyjające właściwej gospodarce hormonalnej

Menopauza nazwana również klimakterium albo przekwitaniem, to okres zakończenia możliwości rozrodczych kobiety w wyniku zakończenia cyklów menstruacji  Klimakterium zazwyczaj następuje pomiędzy 45. a 55. rokiem życia.  Lekarze zazwyczaj orzekają menopauzę w momencie, w którym krwawienie waginalne nie nastąpiło przez 12 miesięcy i kobieta nie produkuje już komórek jajowych a spadek produkcji hormonów przez jajniki jest znacznie zmniejszony.

Symptomy menopauzy mogą nastąpić wcześniej niż przed osiągnięciem wieku 45 lat u kobiet po zabiegach chirurgicznych na narządach rodnych.  Jeśli cykle menstruacyjne kończą się przed  40 rż kobiety to również wcześniej mogą ujawnić się różnorodne problemy zdrowotne , np.  przedwczesna menopauza, zespół przewlekłego zmęczenia, osłabienie odporności, problemy z tarczyca , cukrzyca…

Pierwsze sygnały  zbliżającego się klimakterium to:

 nieregularne miesiączkowanie, uderzenia gorąca, trwające zazwyczaj od kilkunastu sekund do minuty, nadpotliwość i czerwienienie się skóry , osteoporoza, zmniejszone libido, drżenia ciała, zmienność nastrojów wynikającą z zaburzenia gospodarki hormonalnej, kłopoty ze snem, suchość pochwy.

Dolegliwości mogą się utrzymywać nawet do dwóch lat

Do typowych objawów menopauzy zaliczane są:

 • uderzenia gorąca i pocenie się

 • wczesne wybudzanie się ze snu

 • uczucie niepokoju

 • depresja związana z wahaniami hormonalnymi

 • lękiem przed nową sytuacją

 • zaburzenia koncentracji

 • spadek estrogenów, które powodują zmniejszenie śluzu szyjkowego i suchość pochwy

 • świąd pochwy

 • bóle głowy i bóle mięśni

 • oddawanie moczu z większą częstotliwością i nietrzymanie moczu

 • kołatanie serca

 • trudności z zasypianiem i budzenie się w środku nocy;

 • nieuzasadniony niepokój i napady płaczu, rozdrażnienie,

 • przewlekłe zmęczenie

Okres menopauzy to dla każdej kobiety trudny pod względem psychologicznym i biologicznym okres w życiu. Kobiety powinny zawsze zwracać uwagę na objawy towarzyszące im w tym czasie aby zapobiec różnorodnym, niekorzystnym zmianom organicznym. Niedobór estrogenu może czasem powodować osteoporozę, wpływać na stężenie cholesterolu we krwi, co zwiększa następnie ryzyko chorób serca.

Menopauza jest procesem naturalnym w życiu kobiety. Może wystąpić wcześniej u kobiet, palą papierosy, miały operacyjnie usunięte dwa jajniki, przeszły chemioterapię itp…

W sferze psychiki klimakterium silnie oddziałuje na zmiany nastrojów ze względu na zmniejszoną produkcję najważniejszych kobiecych hormonów - estrogenu i progesteronu.  

W okresie menopauzy potrzebne jest aby kobieta odpowiedni zadbała o swoja dietę, odpowiednią ilość ruchu i świadomy styl życia.

Fin Femiweltabs zawiera izoflawony sojowe, wyciąg z koniczyny czerwonej i witaminę E.

Na przykre dolegliwości najczęściej polecane są izoflawony sojowe.  Izoflawony są substancjami roślinnymi. Ich działanie na tkanki i organy jest podobne działaniu estrogenu, hormonu produkowanego u kobiet w jajnikach. Izoflawony pomagają kobietom łatwiej uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi okresowi przekwitania np. wahaniom nastrojów, depresyjności, niekontrolowanym napięciom emocjonalnym itd..

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, pomaga niszczyć wolne rodniki tlenowe.

Składniki:

40% ekstrakt z izoflawonów sojowych 125,2 mg, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (nośnik), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; koncentrat protein sojowych 36,4 mg, proszek z koniczyny czerwonej 28 mg odpowiada 500 mg świeżej koniczyny, octan DL-α-tokoferolu.

Zawartość składników:  w 1 tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): izoflawony sojowe 50 mg, witamina E 10 mg (83,33%).

Zawartość: 60 tabletek/17 g

Sposób użycia:  1 tabletka dziennie, rano po posiłku, popić płynem.

Uwagi: ·Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400  Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Oceń 
2018-07-19

Dojrzałe piękno

Polecam przy objawach w okresie dojrzałości, poprawia samopoczucie, zmniejsza uciążliwe objawy a przy dłuższym stosowaniu poprawia także gęstość skóry, dobrze, że jest tak dobra alternatywa dla HTZ

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin Femiweltabs

  Fin Femiweltabs

   60 tabletek

  Fin Femiweltabs - izoflawony sojowe i wyciąg z koniczyny czerwonej 

  Produkty powiązane