poprawa pamięci Zobacz większe

LECITHIN 1200 STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

LECITHIN 1200 STAR naturalna lecytyna

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,70 zł.


107,41 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

LECITHIN 1200 STAR-naturalna lecytyna dla poprawy zdrowia psychofizycznego.

Nazwa lecytyna pochodzi od starogreckiego słowa „lekithos”, które oznacza żółtko. Lecytyna to substancja o charakterze tłuszczowym. Lecytyna jest substancją towarzyszącą tłuszczom i kwasom tłuszczowym, szczególnie obficie występuje w żółtkach jajek i komórkach nasion roślin.

W pożywieniu lecytynę znajdziemy głównie w żółtkach, niektórych wyrobach mlecznych. W dużej ilości występuje w ziarnach soi i innych nasionach roślin oleistych, w drożdżach i kiełkach zbóż. Lecytynę można spotkać przede wszystkim w pożywieniu. Bogate w nią są soja i rzepak, żółtka jaj, wątroba, pieczywo pełnoziarniste oraz orzechy. W normalnych okolicznościach, przy zrównoważonej diecie, nasze ciało ma do dyspozycji dostateczną ilość lecytyny.

Jeśli jednak w pożywieniu zabraknie choliny lub esencjalnych kwasów tłuszczowych, mogą pojawić się objawy niedoboru lecytyny.

Obecność choliny w składzie lecytyny wpływa korzystnie na prace układu nerwowego, wspomaga tak bardzo istotne przy pracy umysłowej koncentrację oraz proces zapamiętywania.  Cholina uczestniczy w odbudowie komórek oraz tkanek w mózgu. Regularne jej stosowanie, może korzystnie wspomóc obniżenie skutków ubocznych depresji i uzyskanie poprawy nastroju.

Lecytyna jest ważna przy trawieniu tłuszczów. Zmniejsza ryzyko odkładania się ich w nieodpowiednich miejscach, przeciwdziała tworzeniu się kamieni żółciowych oraz chroni wątrobę przed marskością.

Właściwości, które posiada lecytyna sprawiają, że jest przydatnym środkiem przy regeneracji organizmu w związku z wysiłkiem fizycznym.

Suplementacja lecytyny jest  bardzo korzystna  przede wszystkim gdy nie jest możliwe pokrycie zapotrzebowania na nią jedynie za pomocą samej diety. To zdarza się stanach wzmożonego wysiłku umysłu oraz spadku koncentracji.

 Lecytyna jest również doskonałą odżywką dla seniorów, którzy są mniej aktywni intelektualnie ale chcą utrzymać dobra kondycje psychiczną.

Lecytyny cieszy się pozytywną opinia wśród wielu osób z nadpobudliwych. Wspomaga prawidłowe reakcje na stres i przeciążenie psychiczne.

Dzienne zapotrzebowanie na lecytynę szacuje się na 3 g.

Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): lecytyna sojowa 2.400 mg; otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda. 
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako, substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

PRODUKT WOLNY OD GMO.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
LECITHIN 1200 STAR

LECITHIN 1200 STAR

60 kapsułek

LECITHIN 1200 STAR naturalna lecytyna

Produkty powiązane