Fin Fosfosercaps-pamięć,koncentracja,myślenie, Alzheimer Zobacz większe

Fin Fosfosercaps

FINCLUB

Nowy produkt

90 kaps.

Fin Fosfosercaps-wspomaganie pamięci

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 63 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,30 zł.


383,33 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Fosfosercaps - naturalny suplement diety  wspomaga pamięć i uczenie się. Źródło fosfatydyloseryny. 

Pamięć jest jedną z wielu funkcji psychologicznych umożliwiającą rozwój i edukację. Dzięki sprawnemu funkcjonowaniu pamięci gromadzimy, przechowujemy informacje i doświadczenia oraz wykorzystujemy je w różnych sytuacjach. Dzięki pamięci przyswajamy wiedzę o świecie oraz umiejętności i sprawności.

Pamięć jest indywidualną zdolnością intelektualną, umożliwiającą kształtowanie się i funkcjonowanie człowieka w środowisku społecznym, biologicznym i przyrodniczym. Pamięć rejestruje nie tylko informacje ale także towarzyszące im emocje i uczucia. Dzięki pamięci kształtuje się nasza osobowość i poczucie tożsamości.

W wyniku rozwoju ontogenetycznego zapamiętujemy kim jesteśmy, co robimy, gdzie mieszkamy, czym się zajmujemy, kogo kochamy itp i przechowujemy te informacje w pamięci w odpowiednich obszarach mózgu. Gdy informacje są nam potrzebne przypominamy sobie uaktywniając odpowiednie ośrodki pamięci w mózgu. Możemy sobie pomóc aby uniknąć "mentalnej katastrofy" i wspomóc  funkcje intelektu.

Fin Fosfosercaps to suplement diety dla osób intensywnie pracujących intelektualnie, dla przygotowujących się do trudnych egzaminów , dla osób obserwujących osłabienie pamięci, co może być zwiastunem pogarszających funkcji mózgowych oraz dla wszystkich dbających o swoją sprawność intelektualną i równowagę emocjonalną.

Jego głównymi składnikami są: opatentowany kompleks fosfatydyloseryny oraz kwasu fosfatydowego. Fosfatydyloseryna jest fosfolipidem. Fosfolipidy są ważnym składnikiem błon komórkowych mózgu.

Fosfatydyloseryna jest bardzo cennym składnikiem w składzie komórek nerwowych:

 • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

 • pomaga aktywować i odnawiać komórki nerwowe

 • wspomaga koncentrację i zdolność uczenia się u osób w każdym wieku

 • wspomaga jakość pamięci i zapamiętywania

 • korzystnie wspiera stabilny nastrój i emocje

Zapraszam również do lektury artykułu Pokarm dla mózgu

Składniki:   fosfolipidy z soi 480 mg, olej roślinny. Otoczka kaps.: żelatyna (wołowa), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), tlenki żelaza (barwnik).

Zawartość składników: w 2 kapsułkach: fosfatydyloseryna 200 mg, kwas fosfatydowy 200 mg.

Zawartość:   90 kaps./87 g.

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie, rano i w południe podczas posiłku. Podawanie w godzinach wieczornych może spowodować problemy z zasypianiem.

Uwagi :  Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu. Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii. Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji. Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie). Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej. Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat. Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Oceń 
2017-08-24

fin Fosfosercaps

Bardzo polubiłam ten produkt ze względu na poprawę mojego ogólnego samopoczucia a zwłaszcza emocji. Jestem w wieku dojrzałym a nawet bardzo dojrzałym i w kierunku menopauzy i moje nastroje często są bardzo zmienne. Jestem znacznie pogodniejsza i wewnętrznie bardziej stabilna. Oprócz tego bardzo dużo pracuję umysłowo i muszę "wymyślać " różne teksty. Wyraźnie łatwiej mi się przypominają potrzebne do pisania słowa i skojarzenia. Lepiej też koncentruje się przy czytaniu i szybciej rozumiem to co czytam. Dziękuje za polecenie mi tego naturalnego produktu. Dla mnie znakomity.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię
  Fin Fosfosercaps

  Fin Fosfosercaps

  90 kaps.

  Fin Fosfosercaps-wspomaganie pamięci

  Produkty powiązane