Pamięć, koncentracja, uwaga Zobacz większe

Opti Mind®

NATUR DAY

Nowy produkt

60 kapsułek

Opti Mind®-wspomaga funkcjonowanie mózgu

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


124,07 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Opti Mind® - suplement wspomaga funkcjonowanie mózgu, pamięci i koncentracji.

Mózg zawiaduje wszystkimi funkcjami poznawczymi i biologicznymi. Poprzez nasze indywidualne zdolności poznawcze spostrzegamy: kolory, kształty, temperaturę, wielkość, rodzaj powierzchni, wysokość dźwięku itp.
Nasza uwaga czyli umiejętność sprawnego selekcjonowania bodźców z otoczenia, wybierania jednych bodźców oraz ignorowania innych modeluje nasze zachowania. Koncentrując się na tym co dla nas ważne, na tym co widzimy, słyszymy, czujemy reagujemy na bodźce. Bez tego nie byłyby możliwe dalsze procesy umysłowe jak zapamiętywanie, myślenie oraz nawet zwykłe czynności jak oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy czytanie.
Sprawna pamięć czyli umiejętność rejestrowania w odpowiednich polach mózgu, przywoływania i modyfikowania informacji wszelkiego typu: wzrokowych, słownych, liczbowych, dotykowych i innych to podstawa naszego rozwoju i funkcjonowania społecznego, zawodowego, twórczego itd. Dzięki niej możliwe jest zdobywanie wiedzy i umiejętności, zapamiętanie imion osób bliskich, numerów telefonów, fabuły książek czy filmów. Osłabiona pamięć zubaża nasze życie. Najbardziej tragiczna jest całkowita jej utrata np. w wyniku choroby czy wypadku. Gdy nasza pamięć choruje, chorują wszystkie sfery naszej osobowości. Zaburzenia pamięci czy głębokie jej upośledzenie tym stanowi wielkie utrudnienie nawet w codziennych czynnościach takich jak jedzenie czy dbanie o higienę osobistą.
W procesach myślenia które jest zdolnością do wykorzystywania zdobytej wiedzy i umiejętności, łączenia ich z nowo zdobywaną oraz modyfikowania również uczestniczy pamięć. Myślenie umożliwia zrozumienie sensu tekstów, filmów, rozmów czy wszelkiego rodzaju zadań na podstawie zapamiętanych informacji.

Wszystkie funkcje mózgowe u podstaw mają procesy pamięci dlatego zdecydowanie warto o niego dbać.

Opti Mind® jest naturalnym suplementem diety wspomagającym funkcjonowanie mózgu.

Poza suplementacją warto dbać o odpowiednią dietę, bogatą w mikro i makroelementy wzmacniające układ nerwowy, takie jak węglowodany, z których organizm uwalnia glukozę - najlepsze paliwo dla mózgu. Oprócz tego dobrze wspomaga go lecytyna. Fosfolipid ten jest istotny dla pracy całego organizmu, poprawia pamięć i przyspiesza wymianę informacji w mózgu. Dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i wszystkich procesów za jakie odpowiada konieczny jest również sen, podczas którego się regeneruje.

Opti Mind® wspomaga pracę mózgu, poprawia koncentrację i procesy zapamiętywania dzięki doskonałej mieszance jego naturalnych składników.

Opti Mind® jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza pracujących umysłowo, by mogły działać efektywniej.

Opti Mindal®zastrzeżona formuła z owoców Tamarillo, czyli pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej (Solanum betaceum), nazywanej wzmacniaczem umysłu,. Opti Mindal® dostarcza jedne z najważniejszych neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) stymuluje neurony do skuteczniejszego przekazywania impulsów, poprawiając proces zapamiętywania i zdolność do koncentracji.

Ekstrakt z Brahmi (Bacopa monnieri) wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych, jest stosowany na wiele zaburzeń wynikających z dysfunkcji neurologicznych

Ekstrakt z Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności, wspomaga pamięć krótkotrwałą, dlatego jest polecany w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

Lecytyna sojowa ta mieszanka fosfolipidów i steroli korzystnie wpływa na pracę naszego organizmu, działa uspokajająco na układ nerwowy i poprawia zdolność zapamiętywania.

Zalecane przyjmowanie 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz kupić taniej - kliknij tutaj

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy

Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki.

Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
Opti Mind®

Opti Mind®

60 kapsułek

Opti Mind®-wspomaga funkcjonowanie mózgu

Produkty powiązane