Pamięć, koncentracja, uwaga Zobacz większe

OptiMind®

NATUR DAY

Nowy produkt

60 kapsułek

OptiMind®-wspomaga funkcjonowanie mózgu

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


128,70 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

OptiMind® - suplement wspomaga funkcjonowanie mózgu, pamięci i koncentracji.

Mózg zawiaduje wszystkimi funkcjami poznawczymi i biologicznymi. Poprzez nasze indywidualne zdolności poznawcze spostrzegamy: kolory, kształty, temperaturę, wielkość, rodzaj powierzchni, wysokość dźwięku itp.
Nasza uwaga czyli umiejętność sprawnego selekcjonowania bodźców z otoczenia, wybierania jednych bodźców oraz ignorowania innych modeluje nasze zachowania. Koncentrując się na tym co dla nas ważne, na tym co widzimy, słyszymy, czujemy reagujemy na bodźce. Bez tego nie byłyby możliwe dalsze procesy umysłowe jak zapamiętywanie, myślenie oraz nawet zwykłe czynności jak oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy czytanie. Wszystkie funkcje mózgowe u podstaw mają procesy pamięci dlatego zdecydowanie warto o niego dbać.

Najważniejsze cechy proponowanego produktu OptiMind®

 • dostarcza jednego z najważniejszych neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu

 • wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych

 • poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności

 • wspomaga pamięć krótkotrwałą

 • poprawia zdolność zapamiętywania

 • działa uspokajająco na układ nerwowy

OptiMind® wspomaga pracę mózgu, poprawia koncentrację i procesy zapamiętywania dzięki doskonałej mieszance jego naturalnych składników.

OptiMind® jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza pracujących umysłowo, by mogły działać efektywniej.

Działanie składników:

 • Opti Mindal®zastrzeżona formuła z owoców Tamarillo, czyli pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej (Solanum betaceum), nazywanej wzmacniaczem umysłu,. Opti Mindal® dostarcza jednego z najważniejszych neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) stymuluje neurony do skuteczniejszego przekazywania impulsów, poprawiając proces zapamiętywania i zdolność do koncentracji.

 • Ekstrakt z Brahmi (Bacopa monnieri) wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych, jest stosowany na wiele zaburzeń wynikających z dysfunkcji neurologicznych

 • Ekstrakt z Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności, wspomaga pamięć krótkotrwałą, dlatego jest polecany w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

 • Lecytyna sojowa ta mieszanka fosfolipidów i steroli korzystnie wpływa na pracę naszego organizmu, działa uspokajająco na układ nerwowy i poprawia zdolność zapamiętywania.

Sprawna pamięć to umiejętność rejestrowania w odpowiednich polach mózgu, przywoływania i modyfikowania informacji wszelkiego typu: wzrokowych, słownych, liczbowych, dotykowych i innych to podstawa naszego rozwoju i funkcjonowania społecznego, zawodowego, twórczego itd. Dzięki niej możliwe jest zdobywanie wiedzy i umiejętności, zapamiętanie imion osób bliskich, numerów telefonów, fabuły książek czy filmów. Osłabiona pamięć zubaża nasze życie. Najbardziej tragiczna jest całkowita jej utrata np. w wyniku choroby czy wypadku. Gdy nasza pamięć choruje, chorują wszystkie sfery naszej osobowości.

Zaburzenia pamięci czy głębokie jej upośledzenie stanowi wielkie utrudnienie nawet w codziennych czynnościach takich jak jedzenie czy dbanie o higienę osobistą. W procesach myślenia, który jest zdolnością do wykorzystywania zdobytej wiedzy i umiejętności łączenia ich z nowo zdobywaną również uczestniczy pamięć. Myślenie umożliwia zrozumienie sensu tekstów, filmów, rozmów czy wszelkiego rodzaju zadań na podstawie zapamiętanych informacji.

Dbaj o sprawną pamięć abyś cieszył się życiem.

Składniki OptiMind® :

 • Ziele bazylii uświęconej (Ocimum sanctum Herba) ekstrakt DER 10:1;
 • Kłącze krzyżownicy (Polygala tenuifolia Rhizoma) ekstrakt DER 10:1;
 • Liść miłorzębu  dwuklapowego (Ginkgo bilobae Folium) ekstrakt 10:1;
 • Liść bakopy drobnolistnej (Bacopa monnieri Folium) ekstrakt DER 10:1;
 • Korzeń różeńca górskiego (Sedum roseum Radix) ekstrakt DER 10:1;
 • Lecytyna (fosfatydylocholina) z żółtka jaja kurzego;

materiał kapsułki:  kapsułka wegetariańska z fikocjaniną ze spiruliny.

Zawartość składników w dziennej porcji produktu

2 kapsułki

Bazylia uświęcona

273 mg

Miłorząb dwuklapowy ekstrakt

180 mg

Krzyżownica var. tenuifoliaekstrakt

120 mg

Bakopa drobnolistna (Brahmi) ekstrakt

80 mg

Różeniec górski ekstrakt

57 mg

Lecytyna

40 mg

  

Zalecane przyjmowanie 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy

Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki.

Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
OptiMind®

OptiMind®

60 kapsułek

OptiMind®-wspomaga funkcjonowanie mózgu

Produkty powiązane