serce-aktywność fizyczna-funkcje seksualne-cisnienie krwi- Zobacz większe

Fin Argitabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl.

fin Argitabs ( L- arginina )

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


124,07 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Argitabs ( L- arginina ) dla zdrowego serca i ciśnienia krwi.

Arginina jest  niezbędna dla funkcjonowania organizmu. Organizm nie potrafi go sam wyprodukować tego aminokwasu i musi pozyskiwać go z pożywienia.

Działanie L- Argininy: 

  • L-arginina pomaga w transporcie witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i hormonów, których niedobory mogą spowodować naruszenie równowagi wewnętrznej organizmu.
  • Arginina uczestniczy w procesie transformacji azotu w organizmie - jest istotna dla zwiększenia produkcji tlenku azotu.

  • Jest użyteczna w ramach troski o naczynia krwionośne, serce, ciśnienie krwi.

  • Wpływa pozytywnie na życie seksualne – arginina i jej pochodna - tlenek azotu są czynnikami istotnymi dla funkcji seksualnych.

  • Jest polecana dla sportowców – pomaga poprawiać wydajność, jest istotny dla wytwarzania masy mięśniowej.

  • Polecana jest mężczyznom i kobietom w wieku średnim, seniorom, osobom pozostającym w długotrwałym stresie, osobom aktywnym fizycznie.

Suplement diety fin Argitabs został wybrany produktem roku 2017 przez Stowarzyszenie Hurtowników Zdrowej Żywności w Finlandii.

Składniki: chlorowodorek L-argininy 97, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, hydroksypropyloceluloza

Zawartość składników: w 1 tabletce: L-arginina 830 mg

Zawartość:  60 tabletek/74 g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, rano na czczo, popić dostateczną ilością wody

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania.

Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Argitabs

Fin Argitabs

60 tabl.

fin Argitabs ( L- arginina )

Produkty powiązane