Obniżka! fin Karnozitabs,serce,wątroba,mózg,mięśnie Zobacz większe Promocyjna cena

Fin Karnozitabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabletek

Fin Karnositabs 100 % L-karnozyny dla serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu.   

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


206,48 zł

-25,00 zł

Zamiast 231,48 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Karnositabs naturalny suplement diety dla serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu. 

Fin Karnositabs naturalny suplement diety to synergiczne połączenie L-karnozyny i witaminy E.

Karnozynę odkryto na początku XX wieku. Jest przedmiotem badań wielu naukowców zajmujących się metodami spowalniania procesów starzenia organizmu.  Zainteresowanie budzi możliwość  wpływu karnozyny na odmładzanie komórek, na przedłużenie ich żywotności, na witalność mięśni i mózgu, na wydalanie metali ciężkich itp.

Karnozyna jest w 100% substancją naturalną, tzw. dipeptyd składający się z dwóch aminokwasów (L-histydyna i β-alanina). Powszechnie występuje w organizmie ludzkim, przede wszystkim w mózgu, sercu i mięśniach. Odpowiednia ilość karnozyny jest istotna zwłaszcza dla skóry, serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu. Jednakże jej  ilość w organizmie wraz z wiekiem spada.

Zadaniem karnozyny w organizmie jest neutralizowanie wolnych rodników, które powstają w wyniku przemian metabolicznych. Do najcenniejszych  właściwości L-karnozyny  należy jej działanie przeciwstarzeniowe i ochronne. Właściwości te wynikają  z jej aktywności antyoksydacyjnej. 

Karnozyna  ma zdolność do neutralizowania szerokiej gamy szkodliwych związków. Dzięki temu chroni mózg, serce, oczy, narząd słuchu i inne narządy przed uszkodzeniami, które wywołują wolne rodniki,  prowadząc do osłabienia funkcji tych narządów. Stres oksydacyjny jest przyczyną zawałów i udarów, choroby niedokrwiennej serca, miażdżycy, chorób degeneracyjnych mózgu i oczu, nefropatii cukrzycowej i innych.

L-Karnozyna :

 • uczestniczy w ochronie organizmu przed stresem oksydacyjnym

 • sprzyja lepszej ochronie organizmu przed miażdżycą

 • wspomaga pracę serca, mózgu, narządów wewnętrznych

 •  wspiera zwiększanie odporności i zmniejszanie stanów zapalnych

 • wspomaga gojenie ran

 • pomaga w ochronie przed powstawaniem wrzodów żołądka i wspiera ich gojenie

 • sprzyja  zapobieganiu chorobom degeneracyjnym mózgu

 • wspomaga ochronę przed zaćmą

 • pozytywnie wpływa na zwiększenie wytrzymałości i siłę mięśni, również na wydolność i siłę mięśnia sercowego

 • pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w mięśniach podczas intensywnego wysiłku fizycznego – w skrócie ujmując, redukuje powstawanie zakwasów

 • przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku

Fin Karnositabs został wzbogacony o witaminę E. Witamina E wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym jaki wywołują w organizmie wolne rodniki tlenowe powstające  jako produkty uboczne przemiany materii w komórkach.  U osób starszych organizm produkuje więcej  wolnych rodników niż u osób młodych. Wolne rodniki mają zdolność uszkadzania komórek i przyspieszenia procesów starzenia.

Suplementy diety z karnozynę mogą wykorzystywać:

 • seniorzy, którzy pragną zachować zdrowie i dobrą kondycję organizmu

 • osoby obciążone miażdżycą, zespołem metabolicznym, dolegliwościami związanymi z pracą serca, chcące chronić wzrok przed działaniem wolnych rodników, narażeni na choroby degeneracyjne

 • osoby z ryzykiem wystąpienia syndromu metabolicznego, miażdżycy tętnic i cukrzycy typu 2 - ze względu na obciążenie organizmu nadmierną ilością szkodliwych substancji i wolnych rodników

 • osoby z trudno gojącymi się ranami i odleżynami - zwłaszcza osoby niepełnosprawne ruchowo

 • będący na diecie bezmięsnej, którzy nie dostarczają optymalnej ilości karnozyny wraz z pożywieniem

 • sportowcy wykonujący intensywny wysiłek fizyczny podczas treningów i w czasie zawodów

Składniki:  L-karnozyna, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, tlenek krzemu, stearynian magnezu; skrobia kukurydziana (substancja łącząca), octan DL-alfa-tokoferylu

Zawartość składników: w jednej tabletce (% referencyjnych wartości spożycia): L-karnozyna 400 mg, witamina E 6 mg (50%)

Zawartość:  60 tabletek/60g

Sposób użycia: 1 tabletka dziennnie, rano z posiłkiem, popić dostateczną ilością płynu

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Zakupy z Kartą Klubowąhttps://www.podkasztanami1.pl/glowna/729-finclub-karta-klubowicza.html

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Karnozitabs

Fin Karnozitabs

60 tabletek

Fin Karnositabs 100 % L-karnozyny dla serca, mięśni, nerek, wątroby i mózgu.   

Produkty powiązane