METABOLITE STAR-przemiana materii, odchudzanie Zobacz większe

METABOLITE STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

METABOLIE STAR wspomaga odchudzanie.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.


72,22 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

METABOLIE STAR wspomaga odchudzanie i eliminuje związany z tym stres.

W naturalnym suplemencie diety METABOLITY STAR znajdują się lecytyna, kelp i witamina B6. Substancje te są cenne dla organizmów osób wykonujących intensywny wysiłek umysłowy. Z powodzeniem mogą skorzystać z tych składników i wesprzeć swój organizm osoby  żyjące w ciągłym stresie i starające się o sukces w walce z nadwagą.  

Lecytyna wspomaga zdolności poznawcze i psychiczne oraz prawidłowe funkcjonowanie całego układu nerwowego. Przyczynia się do utrzymania optymalnego poziomu cholesterolu we krwi i bierze udział w metabolizmie tłuszczów.

Kelp (algi morskie) wpływa pozytywnie na stan zdrowia żołądka i jelit. Wspomaga trawienie, przyczynia się do zachowania prawidłowych funkcji jelit i ich wydajności, w tym regularnego wypróżniania. Pomaga kontrolować masę ciała dzięki temu, że wzmacnia uczucie sytości i wpływa na objętość włókien błonnika w jelitach. Zawarty w algach jod jest ważny dla funkcji rozpoznawania, metabolizmu energetycznego, pracy układu nerwowego, prawidłowego stanu skóry, wytwarzania hormonów tarczycy i czynności gruczołu tarczowego.

Witamina B6 wspomaga prawidłową syntezę cysteiny i jej metabolizm, metabolizm energetyczny, metabolizm białka i glikogenu. Pozytywnie działa na pracę układu nerwowego i funkcje psychiczne. Bierze udział w tworzeniu się czerwonych krwinek i funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i wyczerpania. Uczestniczy w regulacji aktywności hormonalnej.

Składniki 
(3 kapsułek): Olej sojowy; żelatyna; lecytyna sojowa 300 mg; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; ocet jabłkowy 120 mg; substancja glazurująca: żółty wosk pszczeli; kelp (algi morskie) 75 mg w tym jod 57 μg, (38% RWS*); witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10,5 mg (750% RWS*). Kapsułka żelatynowa. 
RWS* = Referencyjna Wartość Spożycia.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
METABOLITE STAR

METABOLITE STAR

60 kapsułek

METABOLIE STAR wspomaga odchudzanie.

Produkty powiązane