Opti Liposomal Resweratrol- serce, układ krązenia, cholesterol, antyoksydant Zobacz większe

Opti Liposomal Resweratrol

NATUR DAY

Nowy produkt

60 kapsułek 

Opti Liposomal Resweratrol- serce i układ krążenia

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


128,70 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Opti Liposomal Resweratrol- naturalny suplement  diety dla wspomagania pracy serca i układu krążenia.

Resweratrol jest antyoksydantem (przeciwutleniaczem), czyli substancją zwalczającą wolne rodniki, które uznaje się za sprawców przedwczesnego starzenie się organizmu  i licznych chorób, w tym tych układu sercowo-naczyniowego czy nowotworów. W związku z tym resweratrol, niszcząc wolne rodniki, zmniejsza ryzyko tych chorób i przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia. Resweratrol syntetyzują rośliny w odpowiedzi na infekcje grzybicze lub pod wpływem silnego czynnika stresogennego (uszkodzenie tkanki, narażenie na promieniowanie UV i niedobór wody). Również rośliny uprawiane w cieplejszym klimacie posiadają go więcej niż te, które dojrzewają w chłodniejszym.

Resweratrol powstaje także w procesie fermentacji skórek z winogron. W związku z tym jest obecny w winie. Najwięcej tego związku można znaleźć w winie czerwonym, ponieważ ma ono w procesie fermentacji dłuższy kontakt ze skórkami winogron niż białe wino. Wielu badaczy uważa, że związek ten jest odpowiedzialny za tzw. francuski paradoks – tzn. wyjątkową w Europie Zachodniej średnią długość życia Francuzów, mimo ich niezbyt zdrowej, zbyt tłustej diety i picia dużej ilości alkoholu, a zwłaszcza wina.

Resweratrol:

  • ma pozytywny wpływ na pracę układu krążenia

  • wpływa na hamowanie agregacji płytek krwi,  dzięki czemu zapobiega tworzeniu się niebezpiecznych zakrzepów

  • wpływa na zmniejszanie wchłaniania „złego” cholesterolu LDL w ściany naczyń krwionośnych

  • sprzyja zmniejszeniu ryzyka wystąpienia miażdżycy

  • pomaga także w profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego, w tym zawału i choroby wieńcowej

  • sprzyja obniżaniu ciśnienie krwi

Resweratrol w suplemencie diety Opti Liposomal Resweratrol został technologicznie przygotowany w formie liposomalnej.

Liposomy posiadają zdolność do transportowania zarówno wody, jak i substancji tłuszczowych, co czyni je idealnym systemem transportującym substancje potrzebne komórkom naszego organizmu. Liposomy to struktury powstające samoistnie z fosfolipidów. Mają postać pęcherzyków o wielkości 0,01-1 mikrometrów wypełnionych wodą (lub wodnym roztworem), otoczonych podwójną warstwą lipidową o grubości ok. 5 nanometrów stąd nazywane są też pęcherzykami fosfolipidowymi. Ich otoczka zbudowana jest analogicznie do błon biologicznych. Pęcherzyki fosfolipidowe są zbudowane z takich samych składników jak błony komórek naszego organizmu i na tyle małe, że są w stanie przenikać przez ściany naczyń krwionośnych.

Dlatego taka postać produktu sprzyja najlepszemu wchłanianiu prze organizm.

Składniki: fosfolipidy z nasion sojowych, reweratol pozyskany z ekstraktu korzenia i kłącza rdestu japońskiego ( Polygonum Cuspidatum 98-99 %) i ekstraktu winogron (Vitis vinifera), substancja przeciwzbyrająćą( dwutlenek krzemu),.

Składnik kapsułki: spirulina z alg morskich

Porcja dzienna: 2 kapsułki

Zawartość składników w porcji dziennej: 2 kapsułki;

  • Fosfolipidy z nasion sojowych-400 mg
  • Reservatrol- 400 mg

Opakowanie:   60 kapsułek

Przeciwwskazania: Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących.  Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Produkt   zawiera składniki z przetwórstwa nasion soi. Soja jest składnikiem żywności o potwierdzonych właściwościach alergizujących. Osoby z potwierdzoną nadwrażliwością na przetwory soi nie powinny spożywać produktu

Uwagi: Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy

Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki.

Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diet

 

Opinie

Napisz opinię
Opti Liposomal Resweratrol

Opti Liposomal Resweratrol

60 kapsułek 

Opti Liposomal Resweratrol- serce i układ krążenia