COENZYSTAR Q10-wspomaganie serca- mózgu-układu krążenia Zobacz większe

COENZYSTAR Q10

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 kapsułek

COENZYSTAR Q10 dla serca

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


131,48 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

COENZYSTAR Q10 dla serca. Koenzym Q10   wspomaganie prawidłowej pracy serca.

Ubichinon nazywany też  koenzymem  Q10 jest związkiem organicznym , który występuję w mitochondriach komórek roślinnych, zwierzęcych i ludzkich.

Koenzym Q10 jest odpowiedzialny za transport elektronów w łańcuchu oddechowym.

COENZYSTAR Q10 zawiera w składzie  najczystszy koenzym Q10 z Japonii - czystość na poziomie 99,97%.

Wszystkie nasze narządy, a szczególnie serce i mózg, potrzebują do funkcjonowania stałej dostawy tlenu. Wspomaga w tym koenzym Q10 bo stale wspiera zaopatrywanie organizmu w tlen a to jeden z koniecznych warunków życia.

U osób starszych, maleje zdolność do wytwarzania tej substancji przez nasz organizm.

Po 35 rok życia niewystarczająca ilość koenzymu Q10 w organizmie zaczyna być zauważalna.  Dlatego też niezbędna jest spożywanie odpowiedniego pożywienia lub jego suplementacja.

Jego niedobór mogą sygnalizować takie objawy jak problemy z funkcjonowaniem psychofizycznym organizmu, nadciśnienie tętnicze, dolegliwości ze strony serca i układu krążenia i wiele innych.

Koenzym Q10 jest stosowany do produkcji suplementów diety i kosmetyków.

Koenzym Q10 jest wykorzystywany dla wspomagania prawidłowej pracy serca i funkcjonowania systemu naczyniowego.

Wspiera właściwy, energetyczny bilans mięśnia sercowego.

Składniki (1 kapsułki): olej z otrąb ryżowych; żelatyna; woda; przeciwutleniacz: lecytyny (lecytyna sojowa); substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; koenzym Q10 30 mg;substancje glazurujące: wosk pszczeli; mieszanina oleju sojowego; witamina E (bursztynian D-alfa tokoferylu) 4,55 mg (37,9 % RWS*); dwutlenek tytanu; barwnik: annato.

RWS* = Referencyjna Wartość Spożycia.
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka dziennie.
Opakowanie:   60 kapsułek
Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Zawiera składniki alergenne: soję i jej pochodne. Uwaga dla osób uczulonych na produkty pszczele: preparat zawiera wosk pszczeli.
Środku ostrożności:
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy firmy STARLIFE są źródłem siły i energii, jakiej potrzebuje każdy z nas, by jego życie było aktywne i twórcze.

Suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
COENZYSTAR Q10

COENZYSTAR Q10

60 kapsułek

COENZYSTAR Q10 dla serca

Produkty powiązane