fin Vitakrilcaps-mózg-serce-watroba-cholesterol Zobacz większe

Fin Vitakrilcaps NEW

FINCLUB

Nowy produkt

60 kaps

Fin Vitakrilcaps NEW - olej z kryla (Superba™)  

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


184,26 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Vitakrilcaps NEW Olej z kryla (Superba™) pozyskany z kryla antarktycznego z czystych mórz wokół Antarktydy.

Unowocześniony suplement diety fin Vitakrilcaps NEW zawiera olej z kryla w bardziej zaawansowanej formule tzw. „SuperbaBoost™”. 

Suplement diety fin Vitakrilcaps zawiera olej z kryla (Superba™) pozyskany z kryla antarktycznego, który pochodzi z mórz wokół Antarktydy, z miejsc, gdzie znajdują się najczystsze wody na świecie.

Sposób pozyskiwania jest w pełni ekologiczny, zaś cały proces przetwarzania podlega ścisłej kontroli.

Kryl to niewielki skorupiak ważący zaledwie 2 gramy i mający długość około 6 centymetrów. Jest z apetytem spożywany przez morskie ptaki. Gustują też w takim menu wieloryby i foki. Podpatrujący naturę zbadano kryla. Okazało się, że olej z kryla jest źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ale nie tylko. Olej z kryla zawiera wiele innych wartościowych substancji mających duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

Znajduje się w nim 8 bardzo zdrowych składników: kwasy omega-3,6 i 9, cholina, fosfolipidy, EPA, DHA oraz astaksantyna. 

Prawdziwe skarby odżywcze dla wielu tkanek.

Kwasy omega-3, omega-6, omega-9, EPA (eikozapentaenowy) i DHA (dokozaheksaenowy) mają bardzo duże znaczenie dla mózgu i wpływają pozytywnie na jego prawidłowe funkcjonowanie. Kwas omega-3 stanowi podstawę budowy wszystkich komórek organizmu. Nienasycone kwasy tłuszczowe mają też wpływ na prawidłowe działanie wzroku czy obwodowego układu nerwowego.

W naturalnym suplemencie diety fin Vitakrilcaps nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA) współwystępują z fosfolipidami. W takim zespole według badań -wchłaniają się aż o 50% lepiej niż kwasy omega-3 pochodzące z oleju z ryb!

Fosfolipidy są podstawowym składnikiem błony komórkowej. Nie umiemy ich sobie wyprodukować wewnątrz organizmu dlatego trzeba dostarczać z pożywieniem. Fosfolipidy wspomagają regenerację wątroby, a także przyczyniają się do zmniejszenia wpływu szkodliwych substancji na organizm człowieka. Fosfolipidy wspomagają obniżanie poziom cholesterolu co przynosi korzyść dla całego układu krążenia.

Cholina, znana też jako witamina B4 to także bardzo ważny składnik dla zdrowia każdego człowieka. Cholina bierze udział między innymi w regulacji gospodarki lipidowej w organizmie, co korzystnie wpływa na regulacje poziomu cholesterolu, a co za tym idzie także na usprawnienie pracy wątroby. W przypadku, gdy mamy jej niedobór może rozwinąć się miażdżyca, choroby wątroby, a nawet serca. Prawidłowa ilość choliny w organizmie odpowiada za usuwanie tłuszczu z naszej wątroby. Inny aspekt jej działania to podnoszenie przyswajalność witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K).

Fin Vitakrilcaps;

1. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA) wiązane do fosfolipidówco sprawia ich lepsze przyswajanie przez organizm niż w przypadku innych olejów z ryb.

2. Nie ma zapachu ryb i nie powoduje zgagi.

3. Jest źródłem astaxantyny, która należy do głównych karotenoidów zwierząt morskich. Pomaga chronić przed promieniowaniem słonecznym, stymuluje odpowiedź odpornościową organizmu.

4. Ma silne działanie antyoksydacyjne - chroni przed wolnymi rodnikami.

5. Zawiera znaczną ilość fosfolipidów, które wspomagają funkcjonowanie wątroby i uczestniczą w trawieniu tłuszczów. Ich niedobór może spowodować, zmęczenie, pogorszenie koncentracji. 

6. Jest źródłem choliny, która bywa oznaczana jako „witamina mózgu“. Ma wpływ na pamięć i działanie układu nerwowego.

Olej z kryla to dobroczynna substancja dla osób w każdym wieku, pragnących zadbać o odżywienie tkanek jak i ich regenerację. Mogą z niego korzystać kobiety, mężczyźni, dzieci, seniorzy i sportowcy.

Składniki : w 1 kapsułce SuperbaBoostTM olej z kryla (Euphausia superba) 590 mg, żelatyna wołowa, substancje utrzymujące wilgotność: glicerol, sorbitol; woda oczyszczona, aromat: etylowanilina

Zawartość składników:w 2 kapsułkach: olej z kryla 1180 mg zawiera: 660 mg fosfolipidów i 318 mg kw. tłuszczowych omega-3, tj. EPA 177 mg, DHA 82,5 mg; cholina 82,5 mg, astaksantyna 100 μg

Zawartość:  60 kapsułek / 50 g

Sposób użycia:2 kapsułki dziennie, rano z posiłkiem.

Uwagi:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach. 

Opinie

Napisz opinię
Fin Vitakrilcaps NEW

Fin Vitakrilcaps NEW

60 kaps

Fin Vitakrilcaps NEW - olej z kryla (Superba™)  

Produkty powiązane