fin Avis-stres-nadpobudliowść Zobacz większe

Fin Avis

FINCLUB

Nowy produkt

100 ml

Fin Avis-ekstrakt z kiełków owsa - łagodzi stres.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.


99,07 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Avis-ekstrakt z kiełków owsa, wspomaga  funkcje układu nerwowego i funkcje psychologiczne, łagodzi napięcia i stres.

Suplement diety fin Avis zawiera ekstrakt z kiełków owsa (Avena sativa). 

Owies jest źródłem naturalnych enzymów, witamin: A, z grupy B, E, składników mineralnych m.in.: mangan, miedź, cynk, krzem oraz błonnika, węglowodanów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i białka.

 

Składniki zawarte w kiełkach owsa:

  • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

  • przyczyniają się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych

  • wspierają organizm w reakcjach na stres, na który jesteśmy narażeni każdego dnia

  • wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego u kobiet

  • wspierają równowagę hormonalną

  • mają działanie relaksujące zwłaszcza w trakcie zasypiania

  • pozytywnie wpływają na prawidłowy stan skóry

Ekstrakt z kiełków owsa znajdujący się w produkcie Fin Avis wspomaga osoby z trudnościami w zasypianiu, nadpobudliwe, potrzebujące wsparcia przed egzaminem, czy wystąpieniem publicznym.W przypadku obniżonego nastroju i "huśtawki" emocji może sprzyjać odzyskaniu harmonii i równowagi.

Składniki:

Zawartość składników:

ekstrakt z kiełków owsa, woda oczyszczona, glicerol, sorbinian potasu

w 45 kroplach (1,8 ml): składnik roślinny: 1,15 mg ekstraktu z kiełków owsa, co odpowiada 855 mg świeżych kiełków owsa; woda.

Zawartość:100 ml
Sposób użycia:5-15 kropli 3-5 x dziennie, rano, w południe i wieczorem po posiłku, rozcieńczonych wodą.
 Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie nadaje się dla dzieci do lat 3. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Avis

Fin Avis

100 ml

Fin Avis-ekstrakt z kiełków owsa - łagodzi stres.

Produkty powiązane