fin Kelpatabs-naturalne źródło jodu Zobacz większe

Fin Kelpatabs

FINCLUB

Nowy produkt

160 tabl

Fin Kelpatabs-suplement z naturalnym jodem.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


55,56 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Kelpatabs to suplement diety zawierający naturalny jod z algi morskiej.

Fin Kelpatabs to naturalny suplement diety zawierający w swoim składzie jod  pochodzący z algi morskiej Ascophyllum nodosum

Pierwiastek jod jest niezbędnym mikroelementem w diecie człowieka.

Źródłem naturalnego jodu jest przyroda. Dostarczany jest z pożywieniem. Naturalny jod znajdujemy w świeżym dorszu, mintaju, halibucie, łososiu wędzonym, w algach itd. Najbogatsze w naturalny jod są okolice nadmorskie. Ciało zdrowego człowieka zawiera 30–50 mg jodu. Najwięcej jodu występuje w tarczycy, która ma zdolność aktywnego gromadzenia tego pierwiastka. Niedobór naturalnego jodu w diecie kompensuje się przez jodowanie soli kuchennej lub dodatek związków jodu do mąki. Dobowe zapotrzebowanie na ten pierwiastek jest bardzo małe, ok. 200 mikrogramów.W ciągu całego życia potrzeba zatem zaledwie kilka gramów jodu. Jod jest potrzebny do prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i funkcjonowania tarczycy.

Jod wspomaga zachowanie zdrowej skóry.

Przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz metabolizmu energetycznego.

Odpowiednia ilość jodu w organizmie pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. 

W Europie Środkowej występują niedobory naturalnego jodu w pożywieniu i dlatego zaleca się jego uzupełnienie. Bardzo ważne jest spożywanie odpowiednich ilości naturalnego jodu w codziennej diecie  poprzez komponowanie posiłków z produktami zawierającymi własnie naturalny jod.

Nie zaleca się podawanie jodu przy nadczynności tarczycy.

Naturalny suplement diety fin Kelpatabs może w korzystny sposób przyczynić się do dobrego funkcjonowania organizmu w przypadku stwierdzonych niedoborów tego mikroelementu.

Składniki:184,10 mg algi morskiej Ascophyllum nodosum, która zawiera 150 μg jodu, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych
Zawartość składników:w 1 tabletce (%RWS): jod 150 μg (100%)
Zawartość:120 tabletek/60 g
Sposób użycia:1 tabletka dziennie o dowolnej porze dnia, popić

Składniki:  sproszkowana alga Ascophyllum nodosum 150 mg, substancje 

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest polecany dzieciom, kobietom w ciąży oraz osobom cierpiącym na choroby tarczycy. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Kelpatabs

Fin Kelpatabs

160 tabl

Fin Kelpatabs-suplement z naturalnym jodem.

Produkty powiązane