fin Karditabs new-homocysteina-cholesterol-krążenie krwi Zobacz większe

Fin Karditabs new

FINCLUB

Nowy produkt

 60 tabl.

Fin Karditabs  pomaga  w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


61,11 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Karditabs-magnez +B6+kwas foliowy+B12 pomoc w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Metabolizm homocysteiny jest dla organizmu ludzkiego bardzo ważnym procesem. Podstawowa dieta powinna zawierać odpowiednie ilości witaminy B6, B12, kwasu folioewgo oraz magnesu. to własnie ich obecność w odpowiednich proporcjach sprawia , że nasz układ krążenia jest odpowiednio sprawny i odciążony z nadmiaru homcysteiny nazywanej potocznie cholesterolem trzeciego tysiąclecia.

Fin Karditabs - suplement diety  zawiera witaminy z grupy B i magnez w nieprzypadkowo dobranych ilościach.

Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. 

Kwas foliowy QUATREFOLIC  to biologicznie bardziej skuteczna i lepiej wchłanialna forma kwasu foliowego. QUATREFOLIC - biologicznie aktywna forma od razu,  możliwa do wykorzystania przez organizm, już nie musi być metabolizowana -  3-krotnie wyższe biologiczne wykorzystanie w organizmie ludzkim.

Witamina B6 i witamina B12 pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i układu nerwowego. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wszystkie składniki pomagają również w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Prawidłowy metabolizm homocysteiny jest bardzo ważnym procesem w organizmie  człowieka. Homocysteina bywa nazywana cholesterolem trzeciego tysiąclecia.  Podwyższony poziom homocysteiny we krwi ma bowiem wpływ na odkładanie złogów tłuszczów w naczyniach krwionośnych. Niewłaściwy metabolizm homocysteiny powinien być kontrolowany badaniami medycznymi i opieką lekarza.

 Jak informuje nas poradnikzdrowie.pl: ilość homocysteiny w osoczu krwi u człowieka nie powinna przekraczać 7 – 10 mol/l. Takie stężenie homocysteiny jest  bezpieczne dla zdrowia. Za normę traktuje się również 15 mol/l. Podwyższenie poziomu homocysteiny do 11 – 13 mol/l może już uszkodzić wyścielające naczynia krwionośne komórki śródbłonka. O hiperhomocysteinemii mówimy dopiero wówczas, gdy wynik labolatoryjny  pomiaru homocysteiny wynosi 20 – 30 mol/l.

 Składniki:  tlenek magnezu, substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu; skrobia kukurydziana, cyjanokobalamina, chlorowodorek pirydoksyny, Quatrefolic® - sól glukozaminowa kwasu (6S)-5 metylotetrahydrofoliowego.

Zawartość składników:w 1 tabletce (%RWS): magnez 200 mg (53%), witamina B6, 2,2 mg (157%), kwas foliowy 300 μg(150%), witamina B12 3 μg (120%).

Zawartość: 60 tabletek/39 g

Sposób użycia: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor: FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cie-szyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent:  Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

 

Opinie

Napisz opinię
Fin Karditabs new

Fin Karditabs new

 60 tabl.

Fin Karditabs  pomaga  w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Produkty powiązane