fin Sitosatabs Strong-wysoki cholesterol-prostata Zobacz większe

Fin Sitosatabs Strong

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabl.

fin Sitosatabs Strong - beta-sitosterole

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


87,04 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Sitostabs Strong beta-sitosterole-wspomaganie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Fin Sitostabs Strong zawiera beta-sitosterole pozyskane z sosny.

Sterole stanowią  ważną grupę związków obecnych w wielu produktach żywnościowych. Występują naturalnie w niewielkich ilościach w wielu owocach i warzywach, jagodach, ziarnach, orzechach, owocach suszonych, roślinach strączkowych. Najbogatszym źródłem steroli roślinnych są oleje.  Sterole wywierają istotny wpływ na organizm człowieka.

Spożycia steroli jest skutecznym sposobem profilaktyki hipercholesterolemii, poprzez przyczynianie się  do zmniejszenie stężenia cholesterolu we krwi. Korzystnie mogą wpłynąć  także na ograniczenie ryzyka  chorób układu krążenia, takich jak zawały serca czy udary mózgu.

Główną funkcją steroli roślinnych (fitosteroli), która jest istotna dla osób z podwyższonym poziomem cholesterolu,  jest obniżenie jego stężenia we krwi. Dzieje się to wskutek ograniczania przez sterole roślinne absorpcji cholesterolu endogennego i pokarmowego do jelita cienkiego.

Fitosterole, szczególnie  β-sitosterole,są podobne pod względem budowy do cholesterolu i charakteryzuje je  podobny poziom  wchłaniania jak  cholesterolu. Dzięki temu β-sitosterol powodują obniżenie  wchłaniania  cholesterolu w jelicie cienkim .
Hipercholesterolemia i nadciśnienie są ściśle związane ze zwiększonym ryzykiem choroby niedokrwiennej serca. dlatego tak istotne jest kontrolowanie i regulowanie poziomu cholesterolu we krwi.

Sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 2 g steroli roślinnych dziennie.

Składniki:beta-sitosterol; substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana,dwutlenek krzemu; wanilina (naturalny aromat).
Zawartość składników:w 4 tabletkach: fitosterole 2000 mg.
Zawartość:60 tabl./60 g
Sposób użycia:2 tabl. 2x dziennie, w południe, wieczorem, po posiłku, popić płynem.
Uwagi :Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temp. pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Zakupy z Kartą Klubową https://www.podkasztanami1.pl/glowna/729-finclub-karta-klubowicza.html

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

 Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

 Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatuku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Skład naturalnych suplementów z Finclubu jest opracowany w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Sitosatabs Strong

Fin Sitosatabs Strong

60 tabl.

fin Sitosatabs Strong - beta-sitosterole

Produkty powiązane