fin Epamarcaps Strong NEW-serce, wątroba, obniżanie cholesterolu Zobacz większe

Fin Epamarcaps Strong NEW

FINCLUB

Nowy produkt

60 kapsułek

Fin Epamarcaps Strong NEW - Omega 3

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 20 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


124,07 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Znizki z kartą Klubową

Więcej informacji

Fin Epamarcaps Strong NEW omega-3, EPA i DHA  dla serca i mózgu. 

Epamarcaps Strong NEW zawiera olej z ryb, który jest bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, zwłaszcza EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy).
 

Kwasy omega-3 są istotne dla wielu funkcji ludzkiego organizmu. Są polecane osobom, które aktywnie dbają o swoje serce lub w ograniczonej ilości spożywają tłuste ryby.

Organizm nie potrafi sam wyprodukować kwasów omega-3 i dlatego należy dostarczać je z pożywieniem. Zastępowanie w pożywieniu tłuszczów nasyconych nienasyconymi pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.

Wśród kwasów omega-3 wyróżnia się: kwas eikozapentaenowy EPA, którego źródłem są: ryby morskie (szprotki, tuńczyk, makrela, łosoś, sardynki, dorsz, śledź) oraz kawior i owoce morza, kwas dokozaheksaenowy DHA (źródła podobnie jak EPA), kwas alfa-linolenowy ALA, którego źródłem są siemię lniane, olej z siemienia lnianego, orzechy włoskie, olej rzepakowy i sojowy, zielone warzywa liściaste. I to właśnie odpowiednia dieta decyduje o kondycji naszego serca, mózgu, naczyń itd.

Jednakże nie wszyscy spożywają dostatecznie dużo ryb, owoców  morza czy warzyw. Dieta uboga w NNKT - Omega 3 przekłada się na dysfunkcje w narządach i funkcjach naszego organizmu.

Dbałość o dostarczenie odpowiedniej ilości Omega 3  wielokrotnie zaowocuje przywróceniem równowagi i dobrą formą, ponieważ omega-3 spełnia wiele ważnych funkcji, decydujących o prawidłowym przebiegu różnorodnych procesów życiowych.

Omega 3:

  • wspomaga pracę serca i układu krążenia

  • korzystnie wpływa na wzrost poziomu we krwi „dobrego cholesterolu” (HDL), obniżając równocześnie poziom„złego cholesterolu” (LDH)

  • współdziała w ochronie żył i tętnic przed miażdżycą zmniejszając ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia

  • jest niezbędna dla prawidłowej pracy mózgu i centralnego układu nerwowego ( wspomaga zdolność do uczenia się)

  • współuczestniczy w procesie produkcji niektórych hormonów min serotoniny sprzyjając dobremu samopoczuciuKwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia. Kwasy EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (pozytywny efekt przy dostarczeniu 250 mg EPA i DHA dziennie).

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych, pomaga zachować zdrową skórę oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia.
Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Zawartość składników:w jednej kapsułce: 1200 mg koncentratu olejowego z ryb morskich, tj. 600 mg eEa, 300 mg eDHA, 3,3 mg witaminy E (D-alfa tokoferol),. Otoczka kapsułki zawiera żelatynę wołową.
Zawartość:60 kapsułek
Sposób użycia:1 kapsułka dziennie, rano z posiłkiem, popić wodą. Niewskazany dla osób z obniżonym krzepnięciem krwi. Nie przekraczać porcji zal. do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33
Producent:Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Epamarcaps Strong NEW

Fin Epamarcaps Strong NEW

60 kapsułek

Fin Epamarcaps Strong NEW - Omega 3

Produkty powiązane