miażdzyca, serce, mózg Zobacz większe

OMEGA EXTRA STAR

STARLIFE PL Sp. z o.o.

Nowy produkt

60 KAPSUŁEK

OMEGA EXTRA STAR serce, mózg

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


95,37 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

OMEGA EXTRA STAR suplement diety  wspomagający prace serca i mózgu.

OMEGA EXTRA STAR zawiera kwasy tłuszczowe EPA (eikozapentaenowy) i DHA (dokozaheksaenowy).

Kwasy omega-3 stanowią niezbędny składnik budulcowy dla komórek naszego organizmu.

Kwasy omega-3 należą niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT). Wyróżniamy dwie podstawowe grupy NNKT. Są to kwasy omega-3 i omega-6.

Omega-3 to kwas linolenowy (ALA). Jego obecność jest potrzebna do produkcji kwasu eikozapentaenowego (EPA) i kwasu dokozaheksaenowego (DHA). Systematycznie uzupełniany poziom kwasów omega-3 sprzyja zachowaniu prawidłowej pracy i sprawność mózgu i układu nerwowego.

Osoby, które jedzą dużo ryb, w starszym wieku wyróżniają się bystrością umysłu, rzadziej też zapadają na chorobę Alzheimera oraz demencję. Kwasy Omega-3 wpływają na kształtowanie się i pracę mózgu, i to już od początku życia płodowego. Pozytywnie wpływają na poprawę ukrwienia mózgu i prawidłowy przepływ bodźców nerwowych między substancją szarą i białą.

Bardzo ważne jest aby dzieci spożywały w diecie odpowiednią ilość kwasów omega-3 ponieważ lepiej się rozwijają, nie mają problemów z koncentracją i są sprawniejsze ruchowo. Oleje z ryb zawierające NNKT są  substancją popularyzowana przez media z dużą korzyścią dla rozwoju ludzkiej świadomości na temat dbania o własne zdrowie.

Kwasy omega-3 są ważne  dla narządu wzroku, ponieważ są składnikiem siatkówki oka. Niedobór kwasów omega-3 w starszym wieku może być powodem zwyrodnienia plamki żółtej. Jest ono najczęstszą przyczyną utraty wzroku u dorosłych.

Kwasy omega-3 wspomagają pracę serca. Z tej ich cennej funkcji w naszym organizmie mogą skorzystać osoby z chorobami serca, z arytmia, po zawale i osoby z wysokim poziomem cholesterolu.

Kwasy omega-3 :

  • poprawiają pracę mózgu

  • wspierają funkcje i regenerację narządu wzroku

  • wspomagają pracę serca

  • zapobiegają powstawaniu zakrzepów i zatorów

  • przeciwdziałają procesom zapalnym w tętnicach, zmniejszając tempo rozwoju  miażdżycy

  • zwiększają odporność organizmu

  • chronią przed zaburzeniami emocjonalnymi

  • wspierają zapobieganie chorobom cywilizacyjnym min nowotworowym

Kwasy tłuszczowe Omega-3 są niezastąpione w zdrowej diecie.

Do formuły OMEGA EXTRA STAR została dodana działająca przeciwutleniająco witamina E, która uczestniczy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie.

Składniki (2 kapsułek): olej z morskich ryb 1.000 mg, w tym: kwas eikozapentaenowy EPA 400 mg; kwas dokozaheksaenowy DHA 200 mg; witamina E (octan D-alfa-tokoferylu) 2 mg (16,7% RWS*); otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć:glicerol; woda.

 RWS*=Referencyjna Wartość Spożycia
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako, substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Suplementy diety firmy STARLIFE to produkty przygotowane w oparciu o unikatowe formuły i receptury. Stworzone z inspiracji naturą, wzbogacone naukową wiedzą ekspertów do spraw żywienia, w myśl holistycznej koncepcji zdrowia. Każdy produkt zawiera naturalne składniki.

Naturalne suplementy diety firmy STARLIFE wytwarzane są w USA.

Produkcja i konfekcjonowanie produktów spełnia najwyższe normy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna). Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym.

Najwyższa jakość produktów firmy STARLIFE oparta jest na unikalnej technologii przetwarzania  gwarantuje efektywne przyswajanie .

Produkty firmy STARLIFE nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
OMEGA EXTRA STAR

OMEGA EXTRA STAR

60 KAPSUŁEK

OMEGA EXTRA STAR serce, mózg

Produkty powiązane