Migrena, wspomaganie w migrenach Zobacz większe

OptiMigra

NATUR DAY

Nowy produkt

60 kapsułek 

OptiMigra pomoc w migrenie.

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,10 zł.


128,70 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

OptiMigra- naturalny suplement diety wspomagający osoby cierpiące na migrenę.

Migrena to nie jest okazjonalny ból głowy np. po nieprzespanej nocy, który daje się łatwo zniwelować ogólnie dostępnym środkiem przeciwbólowym. Ból migrenowy jest specyficzny. Silny do tego stopnia, że często wymaga zwolnienia się z pracy, zamknięcia się w ciszy i ciemności na kilka godzin.

Opti Migren® zastrzeżona formuła z korzenia Gastrodia elata jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z migrenami, ponieważ zmniejsza częstotliwość ich nawracania.

Skład:

  • Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające, poprawia przepływ krwi. Ekstrakt hamuje wydzielanie serotoniny, od lat stosowany w medycynie ludowej do leczenia nerwic, padaczki i bezsenności.

  • Ekstrakt z kory wierzby białej stosowany jest w celu zwalczania gorączki i bólu. Hamuje wytwarzanie prostaglandyn, związków, które wywołują i podtrzymują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

  • Ekstrakt z korzenia Gastrodia elata reguluje neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające oraz działa neuroprotekcyjnie – chroni przed intensywnym spadkiem dopływu krwi do mózgu.

  • Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia optymalizuje funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza ogólne uczucie niepokoju.Griffonia zawiera 5-hydroksytryptofan, który przenika do mózgu i zmienia się w serotoninę, która działa przeciwdepresyjnie.

  • Ekstrakt z liści złocienia maruny (Tanacetum parthenium) stosowany w terapii migrenowych bóli głowy. Złocień maruna hamuje uwalnianie serotoniny i histaminy.

  • Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej)czyli witamina B6, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, to jej niedobory przyczyniają się do występowania migren.         

Migrena jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną. 

Atak migreny trwa od kilku godzin do trzech dni, jeśli po tym czasie ból nie ustąpi, mówi się o stanie migrenowym i konieczna staje się interwencja lekarza. Migrena może pojawić się zaledwie kilka razy w ciągu całego życia, ale może występować znacznie częściej, nieregularnie lub z przewidywalną cyklicznością. Problem doświadczania migreny dotyczy częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn. Jej przyczyny nie są jeszcze dokładnie poznane, wiadomo jednak, że jest to choroba dziedziczna.

Migreny dotykają około 10% ludzi na całym świecie. Objawiają się silnym bólem głowy, któremu często towarzyszą wymioty i światłowstręt. Te przykre dolegliwości, które mogą wyłączyć nas z normalnego funkcjonowania. Jednakże to nie jedyny aspekt tej choroby. Przewlekłe bóle migrenowe mogą również powodować zmiany neurologiczne, a nawet trwałe uszkodzenia mózgu. 

Co jest przyczyną migren?

Za przyczynę migren uznaje się brak równowagi pomiędzy aktywnością pobudzającą i hamującą w mózgu, która jest regulowana przez odpowiednie neuroprzekaźniki. Zmiany w neuroprzekaźnikach mogą powodować nadmierne pobudzenie neurotransmiterów, które powoduje migreny.

Aby terapia migrenowych bóli głowy była skuteczna, konieczne jest regulowanie neuroprzekaźników oraz zadbanie o prawidłowy przepływ krwi, w czym pomaga OptiMigra®.

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy

Najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki. 

Czystość farmaceutyczna. GMP. HACCP.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Opinie

Napisz opinię
OptiMigra

OptiMigra

60 kapsułek 

OptiMigra pomoc w migrenie.

Produkty powiązane