Fin VitaEnergytabs - praca mózgu, dobra pamięć, alzheimer, Zobacz większe

Fin VitaEnergytabs

FINCLUB

Nowy produkt

60 tabletek 

Fin VitaEnergytabs dla mózgu 

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 50 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.


Więcej informacji

Fin VitaEnergytabs - suplement diety  wspomagający aktywność mózgu.

Fin VitaEnergytabs  to nowoczesny suplement diety wykorzystujący  najnowszą wiedzę  japońskich naukowców.   W składzie produktu znajduje się substancja czynna MGCPQQ® ( japoński opatentowany ekstrakt).   MGCPQQ® jest bardzo ważny dla prawidłowego komórek nerwowych, ponieważ  wspiera funkcje mitochondrialne.

MGCPQQ® jest związkiem rozpuszczalnym w wodzie pozyskiwanym w procesie fermentacji bakterii Hyphomicrobium denitrificans. W roku 2018 otrzymał w UE status nowej żywności (Novel Food). Ludzki organizm nie potrafi wytwarzać tego związku.  Niewielką ilość produkują drobnoustroje jelitowe, co nie zaspakaja pełnego zapotrzebowania organizmu. Musi być pozyskiwany z pożywienia. Jego źródłem jest np. pietruszka, kiwi, zielona papryka, papaja czy tofu.

Badania prowadzone przez naukowców wykazały, że MGCPQQ® :

  • ma działanie neuroprotekcyjne  - pomaga utrzymać prawidłowe funkcje umysłowe w procesie starzenia się organizmu
  • ma wpływ na poprawę  funkcjonowanie mitochondriów a co za tym idzie na jakość aktywności psychicznej i fizycznej organizmu
  • w korzystny sposób wpływa na mózg, procesy pamięciowe, funkcje umysłowe
  • pozytywnie wpływa na metabolizm organizmu
  • wspomaga witalność
  • działa jako antyoksydant

Substancja MGCPQQ® występuje w najważniejszych narządach (mózg, serce), które dla prawidłowego funkcjonowania potrzebują energii.

Fin VitaEnergytabs nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, jest odpowiedni dla wegan.

Składniki: substancje przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, sole magnezowe kw. tłuszczowych; skrobia kukurydziana wstępnie żelowana; MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny)

Zawartość składników: w 2 tabletkach: MGCPQQ® (sól disodowa chinonu pirolochinoliny) 20 mg

Zawartość: 60 tabletek/15 g

Sposób użycia:  2 tabletki dziennie, z posiłkiem, popić woda

Uwagi: Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o.,

Producent: Hankintatukku Oy, Finlandia

Opinie

Napisz opinię
Fin VitaEnergytabs

Fin VitaEnergytabs

60 tabletek 

Fin VitaEnergytabs dla mózgu 

Produkty powiązane