fin Seraflecaps-stawy, mięśnie, gojenie się ran Zobacz większe

Fin Seraflecaps

FINCLUB

Nowy produkt

60 kapsułek

Fin Seraflecaps  zawiera Serrazimes®-I - enzym proteolityczny 

Więcej szczegółów

W magazynie Szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 30 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 30 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


185,19 zł

Dostawa: 1 do 3 dni

Więcej informacji

Fin Seraflecaps to suplement diety zawierający Serrazimes®-I - enzym proteolityczny pozyskany z mikroorganizmów.

Serrazimes®-I - enzym proteolityczny pozyskany z mikroorganizmów to bezpieczna forma enzymu serapeptazy, który jest elementem dbałości o serce, płuca oraz układ odpornościowy.


Enzym proteolityczny to enzym rozkładający białko na elementy prostsze.
Serapeptaza została po raz pierwszy odkryta w 1970 roku.
Jest niezbędnym i wielofunkcyjnym enzymem proteolitcznym. Jego podstawowym zadaniem jest rozkład białek na peptydy - w końcowym efekcie na aminokwasy.
Enzymy są bardzo istotne dla przebiegu procesów wzrostu i naprawy wszystkich żywych komórek organizmu.

Serapeptaza;

  • wspomaga rozkład produktów przemian metabolicznych spowodowanych stresem czy urazami (wylewy podskórne, krwiaki, siniaki, itp.)  i wspomaga ich usuwanie z organizm

  • ma pozytywny wpływ na stawy, mięśnie oraz proces gojenia

  • wspomaga regenerację organizmu.

  • bywa stosowana jako odżywka dla sportowców

Zawartość składników:w jednej kapsułce: 100000 U Serrazimes®-I enzym proteaza, kapsułka HPMC (roślinna otoczka kapsułki z celulozy)

Zawartość: 60 kapsułek

Sposób użycia:1 kapsułka dziennie, między posiłkami, na czczo, popić. Niewskazany dla dzieci, osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi, chorych na hemofilię, w trakcie ciąży, karmienia piersią, dializ, antybiotykoterapii, przed operacją.

Uwagi:Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i nie jest wskazany dla dzieci do 3 lat. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Należy dbać o zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. O wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski został powiadomiony GIS.

Wyłączny dystrybutor:FINCLUB POLAND Sp. z o.o., 43-400 Cieszyn, ul. T. Kościuszki 33

Producent: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FIN 03600 Karkkila,Finlandia.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Prezentowany produkt jest suplementem diety.

Naturalne suplementy diety z Finclubu to produkty o wysokiej biodostępności dla organizmu.

Producentem naturalnych suplementów diety jest fińska firma Hankintatukku Oy. Suplementy diety produkowane przez firmę Hankintatukku Oy są badane w akredytowanych laboratoriach a wyniki są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

Suplementy diety z Finclubu spełniają najwyższe normy jakości na etapie produkcji, konfekcjonowania i transportu do klienta - Good Manufacturing Practice – praktyka dobrej produkcji.

Proces uprawy i zbioru roślin jest zgodny z normami   GAP-Good Agricultural Practice – dobra praktyka rolnicza (uprawa bez zastosowania pestycydów, ręczny zbiór roślin, uprawy w rejonach czystych ekologicznie).

Składniki naturalnych suplementów z Finclubu  zostały opracowane w oparciu o badania naukowe, światowe bazy danych i najnowszą wiedzę naukową w połączeniu ze sprawdzonymi, często ponadtysiącletnimi doświadczeniami medycyny naturalnej.

Firma Finclub to dostawca o wysokim autorytecie w dziedzinie suplementów obecna na rynku od ponad 25 lat.

Finclub stworzył Gremium Lekarskie - gwarancją rzetelności publikowanych informacji oraz jakości programu dbałości o naszych klientów. Gremium Lekarskie liczy ponad 2000 lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

Naturalne suplementy diety w ofercie  Finclubu nie są testowane na zwierzętach.

Opinie

Napisz opinię
Fin Seraflecaps

Fin Seraflecaps

60 kapsułek

Fin Seraflecaps  zawiera Serrazimes®-I - enzym proteolityczny 

Produkty powiązane